Павловський: всі звинувачення НАБУ по "Трейд Комодіті" базуються на необгрунтованому акті Держаудитслужби

Поділитися
Павловський: всі звинувачення НАБУ по "Трейд Комодіті" базуються на необгрунтованому акті Держаудитслужби

За словами заступника міністра оборони України, генерала Ігоря Павловського, звинувачення в розтраті 146 млн гривень, які висунуло НАБУ в жовтні 2017 року, базувалися на необгрунтованому висновку Аудиторської служби. "Насправді вони просто всю суму додаткових платежів, 146 мільйонів, порахували як недостачу! А всі наші документи просто залишили без розгляду. Тобто нарахували переплату в 146 мільйонів - на всю суму додаткової угоди [з компанією "Трейд Комодіті" - ред.], як ніби держава заплатила і взагалі нічого не отримала! Щоб написати про знайдені порушення, - вони просто не взяли до уваги всі наші документи!", - заявив Павловський в інтерв'ю виданню" Цензор", передає "РБК-Україна".

Павловський повідомив, що після закінчення аудиту співробітники Міноборони зібрали всі заперечення, підготували документи і офіційно подали в Аудитслужбу. Але аудитори ці документи не врахували, і вказали у висновку збиток. Тоді Павловський і його команда подали до адміністративного суду позов про визнання цього висновку недійсним. У березні 2018 Київський окружний адміністративний суд своїм рішенням скасував акт Державної аудиторської служби, на якому побудовані звинувачення НАБУ на адресу Міноборони.

"Якби аудит був професійний, або якби детективи хотіли встановити, чи була насправді корупція і хабарі, то все це при закупівлі пального легко обчислити. Все прозоро, подивіться. На сьогоднішній день ... гас йде з Білорусі та Прибалтики. Мене звинувачує НАБУ, що я в змові з "Трейд Комодіті". Так якщо "Трейд Комодіті" отримала державні гроші і передала їх за кордон для закупівлі, тобто поставка, розмитнення, є доставка до військової частини, що вам заважає взяти банківські рахунки "Трейд Комодіті", і подивитися - скільки грошей пішло на Прибалтику або на Білорусь? Всю ціну можна прорахувати без проблем і подивитися - чи міг там хтось щось вкрасти з цих грошей, - заявив в інтерв'ю Павловський.

Генерала Павловського і офіцерів, які нібито беруть участь в злочинному угрупованні, з моменту затримання не викликають на допити.

Павловський продовжує виконувати свої обов'язки заступника міністра.

"Був би у нас незалежний Антикорупційний суд, стверджує Павловський, - давно закрив би справу. Це дута справа, і я дуже чекаю, коли в суді у мене буде можливість розвінчати всі звинувачення. Я буду захищати свою честь і гідність".

11 жовтня 2017 року НАБУ повідомило про викриття корупційної схеми розтрати 149 мільйонів гривень при закупівлі палива для Міністерства оборони. У рамках розслідування були затримані заступник міністра оборони Ігор Павловський; директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів міністерства Володимир Гулевич; начальник відділу організації постачання пально-мастильних матеріалів управління поставок матеріальних ресурсів Департаменту держзакупівель Борис Малюк; та старший інспектор відділу аудиту у сфері державних закупівель і моніторингу цін Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міноборони Володимир Шемовнев

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі