ПАРЄ рекомендувало українським депутатам, політикам і представникам влади брати участь у гей-парадах

Поділитися
ПАРЄ рекомендувало українським депутатам, політикам і представникам влади брати участь у гей-парадах
Асамблея, в рамках підтримки ЛГБТ-руху, вважає важливою "роль публічних фігур, включаючи депутатів, політиків та інших осіб у владних структурах" у заходах сексуальних меншин.

Депутатам і державним чиновникам, можливо, доведеться брати участь у парадах сексуальних меншин. Такі рекомендації були прийняті Парламентською асамблею Ради Європи для країн-членів.

Асамблея, в рамках підтримки ЛГБТ-руху, вважає важливою "роль публічних фігур, включаючи депутатів, політиків та інших осіб у владних структурах" у заходах сексуальних меншин.

Так, наприклад, пункт 8 рекомендацій говорить про необхідність "запрошувати політиків та представників влади до встановлення діалогу і довіри з ЛГБТ-спільнотою, в тому числі участь у маршах сексуальних меншин і схожих заходах".

У документі підкреслюється, що "члени Ради Європи повинні вжити заходів, щоб уникнути дискримінації щодо сексуальної орієнтації та статевої ідентичності, просуваючи рівність і протидіючи гомофобії і трансфобії"

ТАКОЖ: Гей-парад у Києві тривав півгодини: 50 учасників охороняла тисяча міліціонерів

У документі також наголошується, що такі країни, як Молдова, Польща і Росія повинні негайно і повністю виконати рішення Європейського суду з прав людини, в справах пов'язаних із захистом прав представників сексуальних меншин.

Крім того, в рекомендаціях ПАРЄ чітко прописана вимога припинити обговорення в парламентах Литви, Молдови, України та Російської Федерації "законодавства або законопроектів про заборону так званої " пропаганди гомосексуалізму" оскільки це "суперечить правовим зобов'язанням цих країн".

Парламентська асамблея Європи також буде рекомендувати посилити роз'яснювальну роботу проти гомофобії з акцентом на школи та спортивні секції. Крім того, в пункті 6.2.4 говоритися про "необхідність створити курси для поліції (міліції), прокуратури і службовців державних інституцій щодо боротьби з гомофобією, трансфобією та дискримінації на ґрунті сексуальної орієнтації або гендерної ідентифікації".

Нагадаємо, що рекомендації Парламентської асамблеї Європи обов'язкові до виконання усіма країнами-членами ПАРЄ. Більшість членів української делегації проголосували проти даних рекомендацій, інші представники України утрималися. !zn

Читайте також:

Десятки тисяч противників одностатевих шлюбів вийшли на вулиці Парижа

Спроба провести гей-парад у Тбілісі призвела до масових заворушень

Європарламент перед голосуванням щодо спрощення отримання віз обговорить ситуацію з гей-спільнотою в Україні

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі