Окупанти обстріляли чотири громади в Сумській області з мінометів

05 лютого, 2023, 10:19 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Війська РФ скинули з БПЛА один вибуховий пристрій типу ВОГ.

Окупанти обстріляли чотири громади в Сумській області з мінометів
© Facebook / голова Сумської ОДА Дмитро Живицький

Російські окупаційні військка обстріляли чотири громади Сумської області, інформує Сумська обласна військова адміністрація в Telegram.

"Протягом дня ворог здійснив обстріл чотирьох територіальних громад області: Білопільської, Новослобідської, Великописарівської. Було зафіксовано 26 "прильотів", - йдеться  в повідомленні.

Окупанти обстріляли Білопільську громаду з мінометів – 10 "прильотів". У Великописарівській був мінометний обстріл – 7 "прильоті"в. У Новослобідській зафіксовано 9 "прильотів". Війська РФ пошкодили два приватні житлові будинки.

У Краснопільській окупанти скинули із БПЛА один вибуховий пристрій типу ВОГ на околиці села. На щастя, у всіх випадках постраждалих немає.

Читайте також: Окупанти обстріляли Сумську область із мінометів: зафіксовано 20 "прильотів"

Related video

Війська РФ  завдали ракетного удару по підприємству у місті Шостка Сумської області. Внаслідок цього є  поранені мирні жителі та руйнування.

Дивіться спецтему: Виплати військовим: як діяти, якщо вони зменшились під час лікування Юрист пояснив, чому так відбувається. Путін розраховував на більше: в ISW підсумували результати візиту Сі Цзіньпіна до Москви  Сі в геополітичному конфлікті РФ із Заходом відхилився від оголошеного перед 24 лютого «безмежного партнерства». Хто керує обороною Бахмуту: Міноборони назвало імена З моменту суттєвого загострення під Бахмутом, відколи росіяни систематично перекидають туди підкріплення і зосереджуються саме на цьому місті минає вже другий місяць.  Росія вбила щонайменше 86 людей в Україні за тиждень – ООН Загалом тільки офіційно відомо про смерть та поранення 22 209 цивільних з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Єрмак подзвонив раднику Байдена з питань нацбезпеки, аби обговорити ситуацію на фронті Зокрема, про найскладніші напрямки на Донеччині.
За матеріалами: ZN.UA / Підготував/ла : Анна Конюченко
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК