Обвинуваченим у замаху на Буданова продовжили арешт на два місяці

Поділитися
Обвинуваченим у замаху на Буданова продовжили арешт на два місяці © Головне управління розвідки Міністерства оборони України
Адвокати просили змінити запобіжний захід на домашній арешт чи можливість внести заставу.

Колишнім працівникам державної охорони України Андрію Гуку та Олександру Деркачу Голосіївський районний суд Києва продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у справі про, зокрема, замах на очільника ГУР Кирила Буданова. Підозрюваних звинувачують у держзраді, теракті та незаконному зберіганні зброї, повідомляє «Суспільне».

Захист підозрюваних клопотав про відвід секретаря та прокурора, проте отримав відмову. Сторона обвинувачення просила продовжити тримання Гука і Деркача у СІЗО, щоб не дати їм «переховуватися від слідства, впливати на свідків і вчиняти нові злочини». Адвокати обох чоловіків клопотання про тримання під вартою назвали «упередженим» та просили змінити запобіжний захід на домашній арешт чи можливість внести заставу.

«Він цього не довів (що існують ризики, озвучені прокурором — ред.). Він не навів, що я можу вчинити протиправні дії. Я не бачив в клопотанні жодного доказу, лише припущення і слово, що можу це зробити. Мені пропонували угоду, обмін російський я відмовився. Прошу застосувати домашній арешт чи заставу», — заявив Деркач.

Після заслуховування доводів сторін суд задовольнив клопотання прокурора і продовжив підозрюваним строк перебування у СІЗО ще на два місяці. Наступне засідання у цій справі відбудеться 27 жовтня.

Раніше голова Служби безпеки України Василь Малюк під час Форуму «Україна. Рік 2025» заявив, що на минулий Великдень спецслужби РФ намагалися здійснити замах на начальника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова.  За його словами, за три роки повномасштабної війни було виявлено 102 російські агентурні мережі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі