"Зазначені працівники пройшли переатестацію на загальних підставах та згідно з висновками атестаційних комісій призначені на посади поліцейських в батальйоні поліції особливого призначення, де продовжують нести службу", - сказав старший спеціаліст відділу комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області Олексій Свиридов.
Хандрикин є фігурантом епізоду 20 січня 2014 року на вулиці Грушевського, коли на колонаді на вході на стадіон Лобановського були побиті два учасника Євромайдану. "Беркутівці" зняли активістів з колонади, розділи, знущалися, а потім одягнули в іншу одежу і доставили в райвідділ.
Владислав Мастега і Артем Войлоков, які також є обвинувачуваними в цій справі, виїхали в Росію через прикордонний пункт пропуску "Гоптівка" в Харківській області.
Володимир Рияко – єдиний обвинувачений у справі про побиття журналістів "Громадського" Костянтина Реуцького і Анастасії Станко в Пісочині Харківській області 28 січня 2015 року. Два інших фігуранта – Олександр Костюк і Віталій Гончаренко, дії яких прокуратура кваліфікувала як перешкоджання журналістській діяльності, перевищення влади і зловживання повноваженнями, також знаходяться в РФ.
Крім епізоду з журналістами, Гончаренко звинувачують у вбивстві трьох осіб 18 лютого в Кріпосному провулку в Києві.
Раніше повідомлялося, що чотири колишніх співробітника харківського батальйону спеціального призначення МВС "Беркут", яких підозрюють у вбивствах та інших тяжких злочинах проти учасників Революції Гідності, втекли в Росію після звільнення з-під варти.
Нагадаємо, 6 квітня Апеляційний суд Києва звільнив з-під варти екс-"беркутівця" Віталія Гончаренко, якого прокуратура звинуватила у вбивстві трьох осіб під час Революції Гідності.
Раніше начальник Департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк повідомив, що до теперішнього моменту Росія надала громадянство 14 екс-беркутівцям, обвинуваченим у розстріли активістів Євромайдана 20 лютого 2014 року.
Андрій Капустін у своїй статті для DT.UA пише, що українська правоохоронна система зіткнулася з гострою нестачею дистанційних кайданів – електронних браслетів, що надягаються на підозрюваного при зміні йому запобіжного заходу з утримання під вартою на домашній арешт.
Детальніше про проблему нестачі електронних засобів стеження за підсудними читайте в статті Андрія Капустіна "Куплю кайдани дистанційні. Дорого" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".