У статті йшлося про те, що, на думку численних джерел, Пашинський та Гладковський є головними бенефеціарами схем при держзамовленнях військово-промислового комплексу (ВПК), а також продажу за кордон продукції ВПК і купівлі за кордоном військової техніки. Після публікації до видання надійшло вимога спростування і погрози судових позовів від декількох юридичних осіб, які є фігурантами статті.
"Але найцікавіше не це, а те,що сьогодні (12 квітня –ред.) до мене в офіс без попередження прийшли адвокати Пашинського з пропозицією про врегулювання. Вони в досить ввічливій формі і з посмішкою (поки не буду називати їх імена) сказали, що люди хочуть "рвати" "Новое время", але є й інший варіант. Я уточнив, що означає "рвати", чи не мається на увазі фізична загроза? Вони відповіли, що, мовляв, розумійте як хочете, там люди емоційні. Потім уточнили, що мають на увазі людей в Міноборони та оточення Пашинського в парламенті", - повідомив Сич на своїй сторінці в Facebook.
За словами журналіста, мирним варіантом врегулювання була пропозиція надрукувати в журналі статтю Пашинського, яку той опублікував у виданні "Цензор.нет", і в якій він заявив, що "Укроборонпром" за останній час "домігся безпрецидентних результатів" у роботі, а журналістів назвав інформаційними диверсантами.
"Всі претензії, викладені в його матеріалі, апелюють до другорядних аспектів матеріалу і взагалі не стосуються основних питань в статті, які виникають навіть не у авторів, у мене як головного редактора", - зазначив Сич.
Він додав, що опублікований матеріал базувався на зібраних доказах, а про корупцію в "Укроборонпромі" і "Укрспецекспорті" неодноразово писали навіть зарубіжні ЗМІ, такі як Foreign Policy, New York Times і Frankfurter Allgemeine Zeitung.