НМТ: чи буде відомий графік проведення

Поділитися
Роз'яснення дали в УЦОЯО.

Через війну, яку розпочала РФ, в Україні зазнав змін освітній процес. Так, випускники складають національне мультипредметне тестування (НМТ) замість ЗНО. Але у цьому році дати проведення мультитесту не оприлюднять. Про це повідомила очільниця Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Тетяна Вакуленко, пише «24 канал».

Вона зазначила, що погодять діапазон проведення основної та додаткової сесії складання НМТ. Але дати тестування не будуть розголошувати з міркувань безпеки.

Вакуленко пояснила, що мультитест розпочнеться у травні. Найбільша кількість тестових днів основної сесії відбудеться у травні і червні.

Додаткова сесія відбудеться у липні. У ній зможуть взяти участь ті учасники, які через серйозні причини не візьмуть участь в основній сесії.

За її словами, у 2023 і 2022 роках дати мультитесту також не повідомляли з міркувань безпеки.

«Я попрошу такого підходу дотримуватись і учасників не повідомляти в соцмережах про дату і місце, де і коли вони проходитимуть оцінювання», – сказала очільниця УЦОЯО.

Вакуленко додала, що кожен учасник НМТ зможе отримати інформацію про дату та місце іспиту у персональному кабінеті не пізніше ніж за 10 днів до його проведення.

Раніше заступник очільника МОН з питань вищої освіти Михайло Винницький розповів в ефірі національного телемарафону деталі вступної кампанії у 2024 році.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 6
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
anatolii
28 Листопада 2019, 00:10
Не так Україна СТАЛА, як навіть, або давно БУВ Донбас. Ще у Громадянську війну Ленін говорив, що без створення альтернативної Донбасу бази більшовики Росію втратять (війну програють)... Тому вони і створювали і створили: " Заводы, которые строились в России, производили не кофемолки, чайники и тазики. Они производили либо танки, либо сталь для танков, либо электричество, которое нужно было, чтобы получить сталь, которая была нужна, чтобы изготовить танки. Кто спроектировал эти заводы? Главным проектировщиком был Альберт Кан — самый известный промышленный архитектор Америки, проектировщик заводов Форда. С 1929 по 1932 год фирма Альберта Кана — в России она обманчиво называлась «Госпроектстрой», чтобы скрыть тот факт, что фирма американская — спроектировала для России 571 промышленное предприятие. В их числе: тракторные заводы в Сталинграде, Челябинске, Харькове, Томске; самолетостроительные заводы в Краматорске и Томске; автомобильные заводы в Челябинске, Москве, Сталинграде, Нижнем Новгороде, Самаре; кузнечные цеха в Челябинске, Днепропетровске, Харькове, Коломне, Люберецке, Магнитогорске, Нижнем Тагиле, Сталинграде; станкостроительные заводы в Калуге, Новосибирске, Верхней Сольде; прокатный стан в Москве; литейные заводы в Челябинске, Днепропетровске, Харькове, Коломне, Люберецке, Магнитогорске, Сормово, Сталинграде; механические цеха в Челябинске, Люберецке, Подольске, Сталинграде, Свердловске; теплоэлектростанция в Якутске; сталелитейные и прокатные станы в Каменском, Коломне, Кузнецке, Магнитогорске, Нижнем Тагиле, Верхнем Тагиле, Сормово; Ленинградский алюминиевый завод; Уральская асбестовая фабрика и пр. Проще сказать, что Кан спроектировал всю российскую промышленность. За это он получил от Сталина 2 млрд долл., что в нынешних ценах составляет около 220 млрд долларов." ( Юлія Латиніна ) В Україні, читаємо, лише Краматорськ, Харків, Дніпропетровськ... Тобто промисловий кулак чи потенціал СРСР перемістився на схід. Далекоглядно? Так! Попереду була війна.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі