Неопізнаними залишаються 9 жертв авіакатастрофи "Боїнга-777"

Поділитися
Неопізнаними залишаються 9 жертв авіакатастрофи © "STOP IT", facebook.com/events/227036537378456/
На цьому тижні були ідентифіковані ще п'ять жертв катастрофи рейсу MH17.

На минулому тижні було ідентифіковано ще п'ять жертв авіакатастрофи літака "Боїнг-777", що розбився на сході України, і таким чином їх загальна кількість досягла 289, повідомляється на сайті нідерландського уряду.

"Сьогодні було оголошено, що в цілому на цьому тижні були ідентифіковані п'ять жертв катастрофи рейсу MH17. У чотирьох з п'яти жертв є голландське громадянство... На прохання посольств відповідних країн, громадянство жертв не з Голландії не розголошується", - йдеться в повідомленні, опублікованому в п'ятницю.

Отже, як зазначається, "289 жертв були ідентифіковані за станом зубів, відбитками пальців і ДНК".

"До цих пір не знайдено ДНК дев'яти зниклих без вести, щоб ідентифікувати наявні рештки. Цілком можливо, що відсутня інформація стане доступною,... але коли і чи буде взагалі, поки сказати неможливо. Можливо також, що частини тіл деяких зниклих без вести на місці події не будуть знайдені зовсім. ЗМІ будуть проінформовані, коли нова інформація по ідентифікації стане доступною", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що слідував рейсом МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), розбився на сході України 17 липня. На його борту перебували 298 чоловік, всі вони загинули. З них - 196 підданих Нідерландів, а також 44 громадянина Малайзії, серед яких 15 членів екіпажу, 27 громадян Австралії. Серед жертв також громадяни Індонезії, Німеччини, Бельгії, Філіппін, піддані Великобританії, Канади та Нової Зеландії.

Читайте також: Медведєв про збитий над Донбасом "Боїнг": Росія тут взагалі ні при чому

Згідно з основною версією, літак був збитий ракетою під час польоту над зоною збройного конфлікту на південному сході України. Україна перевірять інформацію про те, що малайзійський "Боїнг-777" був збитий зенітно-ракетним комплексом збройних сил Росії.

У спільну міжнародну слідчу групу входять такі країни, як Австрія, Бельгія, Нідерланди й Україна. Доступ експертів до місця аварії був утруднений через бойових дій, які велися в цьому районі.

Згідно з повідомленням Державної комісії України по розслідуванню катастрофи, міжнародні експерти сподіваються закінчити другу фазу розслідування на місці аварії малазійського Боїнга до початку холодів.

27 жовтня Міністерство безпеки і правосуддя Королівства Нідерланди повідомило, що вдалося ідентифіковані тіла в цілому 284 пасажирів потерпілого крах літака.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі