На засідання суду у справі Савченко не пустили журналістів, у залі сидять провокатори

На судове засідання по оголошенню вироку для Надії Савченко запустили трьох провокаторів, повідомляють спостерігаючі заа засіданням українські делегати. Крім цього, на засідання не пустили більшу частину журналістів.
Як повідомляє в Twitter присутній на засіданні прес-секретар Петра Порошенка Святослав Цеголко, після перерви до зали пустили трьох очевидних провокаторів, виділивши, при цьому, лише чотири місця для українських делегатів. Українська делегація висловила протест і почала конфліктувати з охороною, яка пообіцяла вивести її представників із залу суду.
Українська делегація висловила протест проти участі в суді трьох тітушок.Охорона пообіцяла вивести нас і навіть штовхалася: ви не на Майдані
- Svyatoslav Tsegolko (@STsegolko) 22 марта 2016 г.
Як повідомляє в Twitter адокат Савченко Микола Полозов, у праві бути присутніми на засіданні відмовили журналістам, пустивши туди лише представників федеральних російських ЗМІ та пару українських кореспондентів.
Інформацію про провокаторів і недопуск на засідання представників Іспанії, Швейцарії, Німеччини, Литви та Польщі подверждает народний депутат України Віктор Кривенко.
Ось таких тітушок запустили через боковий вхід. А п'яти депутатам та дипломатам представникам Іспанії, Швейцарії, Німеч...
Опубликовано Viktor Kryvenko 22 марта 2016 г.
Незважаючи на самоправність суду та конфлікт з українськими делегатами, суддя Степаненко продовжує зачитувати вирок.
22 березня українську льотчицю Надію Савченко доставили у Донецький суд Ростовської області для оголошення вироку. У самому суді обвинувачену охороняють понад 10 співробітників спецназу ФССП в масках і з автоматами, повідомляє російське агентство. Як повідомлялося раніше, Оголошення судового вироку для української льотчиці Надії Савченко супроводжується порушеннями з боку судових органів РФ і хамством суддів.
Савченко була викрадена в зоні бойових дій в Луганській області на початку липня 2014 року.
2 березня прокурор попросив для української льотчиці Надії Савченко 23 роки колоніїзагального режиму і 100 тисяч рублів (близько 1,2 тис. доларів) штрафу в ході засідання в Донецькому міському суді (Ростовська область). Раніше держзвинувачення визнало вину Надії Савченко у вбивстві журналістів ВГТРК доведеною. Крім цього, на думку звинувачення, доведена вина Савченко і в незаконному перетині українсько-російського кордону. Після стало відомо, що Савченко відмовилася від можливого обміну на російських військових Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, яких судять в Україні. Савченко також закликала суддю не затягувати з винесенням вироку.
17 березня президент України Петро Порошенко передав президенту Європейської Ради Дональду Туску список осіб, які сфабрикували справу проти Надії Савченко. У цьому документі зазначено 46 прізвищ.
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
