За його словами, внаслідок ДТП постраждали 13 тисяч чоловік і 1 237 осіб загинули.
"За перше півріччя 2018 р. нами зареєстровано понад 68 тисяч ДТП. У цих ДТП постраждали майже 13 тисяч осіб. З цих 13-ти тисяч загинуло 1 237 осіб. Це в середньому - 7 осіб на добу. До речі, в цьому році статистика знизилася, у 2017-му ми втрачали 9 осіб на добу в ДТП",- повідомив він.
Білошицький також назвав основні причини аварій, серед яких 35% становить перевищення швидкості, 21% - порушення правил маневрування, 8% - порушення правил проїзду перехресть, 7% - порушення правил проїзду пішохідних переходів, недотримання дистанції - 7% і 22% - інші причини.
Згідно зі статистикою - за час проведення операції "Перевізник" у 2018 році силами ДПП і ГУНП було виявлено 3 тисячі технічно несправних автобусів. Оформлено 27 тисяч порушень Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів.
"Разом з тим, не наймасштабніші і криваві ДТП скоюються водіями, які перебували у стані сп'яніння. За перші шість місяців цього року з вини нетверезих водіїв сталося понад 2000 аварій, 349 з яких - з постраждалими. Безпечність таких осіб призвела до загибелі 42 громадян та травмування 446 осіб", - повідомили в прес-службі Нацполіції.
За словами Білошицького, сьогодні вранці на трасі "Одеса-Київ" екіпажем патрульної поліції УПП Київської області була зупинена маршрутка, водій якого пройшов огляд на приладі "Драгер". Прилад показав 0.63 проміле.
"Це, як всім відомо, в три рази перевищує встановлений максимум. Якщо водій громадського транспорту поводить себе підозріло або з явними ознаками алкогольного сп'яніння - подумайте про свою безпеку і викликайте поліцію", - радять в поліції.
Нагадаємо, 20 липня внаслідок ДТП загинуло 26 осіб. Найбільш трагічними виявилися наслідки аварії біля села Глибочиця Житомирської області. Маршрутка зіткнулася з вантажівкою DAF з напівпричепом. Загинуло 10 людей, ще дев'ятеро постраждало.