На Алеї Героїв Небесної Сотні в січні 11 разів пролунає дзвін

Фото
Поділитися
Таким чином в день народження кожного Героя вшановуватимуть його пам'ять.

З 1 січня 2021 року в Нацмузеї Революції Гідності стартувала традиція - відзначати дзвоном пам'ять тих, хто загинув на Майдані. 1 січня дзвін пролунав 66 разів - саме стільки років було Олександру Бадеру, який загинув після побиття на Майдані 22 січня 2014 року.

Дзвін Гідності відкрили і освятили в кінці 2020 року поблизу каплиці Архистратига Михаїла і українських новомучеників. У день народження кожного героя Небесної сотні з'являтиметься його портрет і жива квітку, та звучатиме пам'ятний дзвін.

«Головний посил - вшанувати персонально факт приходу в світ кожного з Небесної сотні і традиційно подарувати як за життя квітку в цей день. І цим висловити почуття вдячності за громадянський вибір, за героїчний подвиг і самопожертву. А також надати можливість широким колам відвідувачів меморіального простору на алеї героїв Небесної сотні дізнатися більше про загиблих під час Революції Гідності», - повідомили в музеї.

Започаткувалі традіцію. У День народження шкірного Героя Небесної Сотні тепер на меморіалі вдаряє Дзвін Гідності и з'являється квітка. Сьогодні у прісутності родічів и телеканалів вшанувалі Олександра Бадеру.

Опубліковано Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum П'ятниця, 1 січня 2021 р

У січні дзвін прозвучить 11 разів.

Як повідомлялося, в листопаді 2020 року в музеї пройшли обшуки - чиновників меморіального комплексу підозрюють у розкраданні коштів, виділених на реконструкцію об'єкта.

Національний музей Революції Гідності представив перший український комікс "Історія з Майдану. Епізод I", що розповідає про події, що відбувалися шість років тому.

Читач бачить їх очима київської студентки Мирослави, байдужою до політики і протестів проти режиму Віктора Януковича. Однак пізніше молода дівчина перетворюється в рішучу учасницю Революції. У коміксі збережені хронологія і основні локації подій 2013-2014 років.

Так автори проекту намагалися достукатися до молоді і в доступній формі розповісти, що саме відбувалося в країні в знаковий для її історії період, повідомляє прес-служба музею.

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі