Могилянка відкрила нову стипендіальну програму для дітей загиблих захисників

Поділитися
Могилянка відкрила нову стипендіальну програму для дітей загиблих захисників © freepik/freepik
Там планують готувати майбутніх лідерів.

Факультет «Києво-Могилянська Школа професійної та неперервної освіти» Національного університету «Києво-Могилянська Академія» відкрив стипендіальну навчальну програму для дітей загиблих захисників і захисниць України, які навчаються у випускних класах. Про це повідомили у пресслужбі навчального закладу.

Програма «Індивідуальна траєкторія Лідера» створена за фінансової підтримки БФ «The Eneida Foundation», що зареєстрований та діє також під назвою «We Help Ukrainians» (Велика Британія) та за участі Благодійного фонду «Діти Героїв» (Україна).

Перші 30 учасників програми, які будуть відібрані в результаті конкурсу мотиваційних листів, будуть навчатися у змішаному режимі протягом 6 місяців. В межах програми, з листопада по квітень відбудуться 10 офлайн зустрічей  й 108 годин онлайн-занять за гнучким графіком.

Кожний з компонентів програми націлений на формування Індивідуальної траєкторії Учасника програми – моделі конкретних рішень і дій для вступу до українських ЗВО та самореалізації в професії, громадській діяльності, інноваційному розвитку. Цьому сприятимуть тренінги з фінансової грамотності і культури стартапів, моделювання свого місця серед професій майбутнього, розуміння стану ІТ та цифровізації в Україні, практичні поради щодо використання штучного інтелекту для саморозвитку, відверта розмова про те, як готуватися до НМТ і обрати «свій університет», як позиціонувати себе в соціальних мережах, говорити на камеру легко і створювати власний контент, маючи тільки смартфон в руках.

Сертифікат НаУКМА отримає той учасник, який опанує всі дисципліни, успішно складе тести й захистить Індивідуальну траєкторією, яку створюватиме протягом всього періоду навчання.

Їх менторами стануть викладачі провідних українських університетів, відомі тренери, представники бізнесу і підприємств-партнерів Могилянки, керівники державних установ з Києва, Івано-Франківська, Дніпра і Тернополя.

Авторкою програми є декан Києво-Могилянської Школи професійної та неперервної освіти», доктор політичних наук, професор Тетяна Нагорняк. Унікальність цієї навчальної програми в синергії трьох важливих для випускника школи компонентів – низки дисциплін, які спрямовані на:

  •  розширення світогляду та ерудиції майбутнього лідера;
  •  успішне складання НМТ у 2024 році;
  • мотивований вибір професії. 

Нагадаємо, в Міносвіти розповіли, як буде проходити НМТ у наступному році. У 2024 році зміниться кількість предметів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі