Міноборони хоче запровадити в Україні швейцарську модель військового навчання населення

Поділитися
Міноборони хоче запровадити в Україні швейцарську модель військового навчання населення Бійці територіальних загонів отримають статус резервістів громадського резерву © Прес-центр АТО
У кожному районі на базі комісаріатів хочуть створити загони оборони.

Міністерство оборони України вводить два нових види військового резерву - територіальний та суспільний.

"Нам треба залучити до організації підготовки територіального резерву місцеві органи виконавчої влади, а також об'єднати представників громадських об'єднань та волонтерів з метою підтримки військового резерву, та запровадити нові види резерву - територіальний та суспільний", - сказала на брифінгу у четвер речник Міноборони Вікторія Кушнір.

У відомстві вірять, що територіальний резерв посилить обороноздатність територій.

"Загони оборони будуть формуватися в кожному районі на базі районних і міських військових комісаріатів", - зазначила речник міністерства.

За її словами, в цьому напрямку Міністерство оборони працює над впровадженням системи загального військового навчання населення з швейцарської моделі постійної планової підготовки резерву. "Зараз за підтримки патріотичних організацій в багатьох районах проводиться підготовка територіального резерву на добровільній безоплатній основі", - підкреслила вона.

Громадський резерв, сподіваються в Міноборони, дозволить об'єднати численні громадські організації та волонтерів для скоординованої підтримки обороноздатності України.

"Це може бути і інформаційна, і волонтерська підтримка, підготовка і залучення членів організації до військової служби і так далі", - сказала вона.

Офіційно представники нових видів резервів отримають статус резервіста громадського резерву.

До осені в Україні, згідно з офіційними даними, діяли вже більше трьох десятків добровольчих батальйонів. Влада визнавала, що загони мотивованих добровольців надали істотну підтримку української армії, яка виявилася неготова до ведення масштабних військових дій.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі