Екс-главу "Укрбуду", колишнього народного депутат Максима Микитася доставили на засідання Шевченковсого райсуду Києва у четвер, 31 грудня, де йому будуть обирати запобіжний захід у справі про замовлення викрадення столичного адвоката, передає Інтерфакс-Україна.
"Як заявив захист, Микитась вранці в цей день був викликаний на допит до слідчого, тому не з'явився на засідання, слідчі дії було скасовано", - йдеться в повідомленні.
На своїй сторінці в Facebook Масим Микитась написав, що вранці 31 грудня він вже був в суді, але через повістку на допит в поліцію покинув будівлю суду.
«Зараз дізнався інформацію про примусовий привід до суду і побачив новини, що я нібито знову не з'явився в суд. Це брехня! Я сьогодні вранці вже був в суді! Але на 10.00 у мене була повістка бути в поліції на допиті в іншому місці... поки ми туди їздили вони показали неявку і дискредитують мене. Це справжній свавілля і спектакль! Я їду на 13.00 в суд! » - зазначив він, оприлюднивши скан повістки від поліції з'явитися на допит сьогодні о 10.00 та відео явки на нього", - написав він.
Свавілля і інсинуації продовжуються! Сьогодні як і вчора мене ганяють по всьому місту. Дзвінками і повістками за двадцять...
Опубліковано Максимом Мікітасов Четвер, 31 грудня 2020 р
Раніше Шевченківський районний суд Києва зобов'язав примусово доставити екс-главу «Укрбуду», колишнього народного депутата Максима Микитася на засідання з обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою у справі про замовлення викрадення столичного адвоката,
Нагадаємо, 1 грудня НАБУ і САП повідомили екс-депутату про підозру у вчиненні нових злочинів - в наданні неправомірної вигоди за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта (за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України). Йому, а також ще сімом особам, інкримінується участь в корупційній схемі.
23 грудня колишньому президенту "Укрбуду" Максиму Мікітасю продовжили запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
18 грудня НАБУ повідомило про підозру Олегу Татарову. У коментарі ZN.UA директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник зазначив, що у заступника голови ОПУ зараз немає адвокатського імунітету, тому підозра щодо його підписувати можна.
Представників НАБУ не пустили в офіс президента для того, щоб особисто вручити Татарову підозру. В ОПУ заявили, що прохання правоохоронців нібито було незаконним. Сам Татаров теж вважає справу проти себе «сфальсифікованою PR-акцією» і переконаний в тому, що арешту не буде.
Після повідомлення про підозру президент Володимир Зеленський не усунув заступника глави свого Офісу від виконання службових обов'язків.
Татарова підозрюють у дачі хабара судовому експерту у справі про заволодіння коштами Нацгвардії. За матеріальну винагороду експерт занизив суму збитку в більш ніж 11 раз. У 2016-1017 році керівництво НГУ і компанія-забудовник підписали угоду про обмін квартир в житловому комплексі в центрі Києва (будувався на території колишньої військової частини) на "аналогічні" на околиці міста. Сума збитку склала 81 млн грн.
Про правоохоронну фантасмагорії на прикладі гучної справи Олега Татарова читайте в статті Олександра Леменова "Законники-схематозніки: як вивести« потрібних людей "з-під відповідальності".