Майже половина українців знаходять для хабарів часткове або цілковите виправдання

Поділитися
Майже половина українців знаходять для хабарів часткове або цілковите виправдання Українці проти хабарів, але якщо треба, то треба © Андрій Товстиженко, DT.UA
Ставлення до хабарів у населення України неоднозначне. Дехто не бачить іншого метода вирішити проблему.

У вересні 2017 року половина українців (49%) оцінили хабарі як неприпустиме явище, свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи".

У той же час 44% українців знаходять для хабарів часткове або цілковите виправдання: як "негативне явище, але в деяких випадках може бути виправдане" (35%) або навіть як "нормальний спосіб швидкого і ефективного вирішення проблем" (9%).

Майже половина населення (44%) оцінює корупцію як найбільш серйозну проблему в Україні, ще 36% вважають її досить серйозною. Лише 2% населення певні, що проблема корупції надумана, а 12% не вважають її серйозною.

Поширеність корупції в Україні оцінюється населенням як надзвичайно висока: 90% вважає корупцію поширеною високою мірою, 50% опитаних вказали, що корупція дуже поширена, а ще близько 38% – що це явище достатньо поширене.

Опитування було проведене Фондом "Демократичні ініціативи" з 18 вересня по 3 жовтня 2017 року серед 2000 респондентів на вільній території України. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Як свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group, більше половини жителів країни (54%) вважають, що в Україні успіху можна досягти з допомогою грошей або інших матеріальних цінностей.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі