"Останніми днями багато прикордонників, а можливо, що й інших громадян, почали отримувати СМС провокативного змісту від невстановлених осіб. У повідомленнях йдеться про, нібито, таємне прибуття до Києва "американського спецназу", що питання "Майдану 3.0" вже вирішено і немає сенсу служити бо "за вас все уже порешали", - пише він на своїй сторінці в Facebook.
У повідомленнях також йдеться про нібито намір "американських кураторів" передати владу міністру внутрішніх справ Арсену Авакову на час "невизначеності" і "стабілізації ситуації під час "Майдану 3.0". Нібито саме для цього до України й прибули спецпризначенці.
Водночас у Держприкордонслужбі спростовують фейкові повідомлення та наголошують на тому, що ані спепризначенці зі Сполучених Штатів, ані з жодної іншої країни світу до України не прибували. Прикордонники залишаються на своїй робочих місцях і продовжують нести службу.
"У разі, якщо подібні СМС приходять і вам на телефон - повідомляйте в компетентні правоохоронні органи. Думаю, джерела цих "повідомлень" будуть встановлені досить швидко", - закликає речник ДПСУ.
На думку Слободяна, такі дії невідомих "доброзичливців" свідчать про те, що ставка на виборах дуже висока, а причетна до маніпуляцій "третя сторона" зацікавлена у дестабілізації ситуації у країні та дезорієнтації суспільства.
Нагадаємо, президентська кампанія в Україні офіційно стартувала 31 грудня 2018 року. Вибори голови держави призначено на 31 березня. ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти. Шестеро з них заявили, що знімають свої кандидатури на користь інших кандидатів.
Редакція DT.UA склала повний список кандидатів і зібрала коротку інформацію про них. Слідкуйте за перебігом подій у спецпроекті DT.UA Вибори-2019.
Докладніше про маніпуляції на виборах 31 березня та протидію їм читайте в матеріалі Ярини Бусол "Виборчі маніпуляції і як з ними боротися" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".