Листи додому: українські військовополонені зможуть писати своїм рідним

Поділитися
Листи додому: українські військовополонені зможуть писати своїм рідним
Розроблені правила ведення листування.

З березня Україні вдалося звільнити з російського полону 1138 військовополонених, але у ворога ще залишаються наші громадяни.

Національне інформаційне бюро розробило інструкцію для листування полонених та їх сімей повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у своєму Telegram-каналі.

Відповідні домовленості були досягнуті під час перемовин Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Національного інформаційного бюро при Мінреінтеграції та Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

Мова йде про листування, яке гарантоване статтею 71 Женевської конвенції про поводження з військовополоненими. Доставку листів в обидва боки організує МКЧХ.

Наразі зв’язок забезпечуватимуть між родинами та військовополоненими, статус яких підтверджений Червоним Хрестом.

У інструкції зібрані правила стосовно розміру та оформлення конвертів, а також змісту листів, які рідні можуть написати українським військовополоненим.  

Наприклад, рекомендовано робити зміст листів політично нейтральним, не давати оцінку військовим діям чи політичній ситуації, а також не надавати інформацію, що може зашкодити українським військовим. Можна писати сімейні новини, слова підтримки і вкладати дитячі малюнки.  Детальніше можна ознайомитися в інфографіці.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі