Лише 2% українців згодні віддати окупований Донбас Росії

Поділитися
Лише 2% українців згодні віддати окупований Донбас Росії Українці хочуть повернути ОРДО і ОРЛО до складу держави без жодних вимог © Информационнно-аналитический центр СНБО
На незалежність ОРДО і ОРЛО згодні 4,5% українців, ще 2% вважають, що окуповані території мають офіційно приєднатися до Росії.

Близько половини населення України (49%) сходиться на тому, що політичне майбутнє окремих районів Донецької і Луганської областей (ОРДО і ОРЛО) у їхньому поверненні до складу цих областей на тих же умовах, що й до конфлікту, свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" і КМІС.

Втім 22% громадян згодні, аби окуповані території повернулися під юрисдикцію України, але отримали більший обсяг незалежності від центральної влади.

Лише 2% вважають, що ці території мають приєднатися до Росії, і 4,5% - аби вони стали незалежними державними утворенням.

Дослідження було проведене фондом "Демократичні ініціативи" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 9 по 19 жовтня 2015 року в 110 населених пунктах серед 2014 респондентів, окрім окупованого Криму та ОРДО і ОРЛО.

Дані опитування Центру Разумкова у березні 2015 року свідчили, що більшість українців (56%) вважають конфлікт на сході України загарбницькою війною Росії проти України.

За даними "Левада-Центру", у липні 2015 року половина жителів Росії (52%) були впевнені у відсутності російських військ в Донбасі, а чверть (26%) вважали, що на сході Україні діють російські військові.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі