Лендліз від Росії: ЗСУ поділились фото "денацифікованої" трофейної техніки

Відео
Поділитися
Лендліз від Росії: ЗСУ поділились фото © Украина Сейчас
Окупанти часто банально кидали озброєння, яке майже не потребувало ремонту.

Українські військові продовжують розширювати технічне оснащення війська завдяки трофейній техніці окупантів. У 93 бригаді “Холодний Яр” зазначають, що нині явище вже не настільки масове, як було в перші місяці широкомасштабної війни, однак процес "денацифікації" техніки загарбників продовжується.

"На озброєння бригади все ж стабільно надходять нові зразки озброєння армії рф. Деякі з них в процесі захоплення втрачають «товарний вигляд». Тоді до справи береться ремонтний батальйон нашей бригади.

Зі зрозумілих причин ми не можемо показувати місця, де наші майстри постійно надають «українське громадянство» і ставлять у стрій десятки одиниць техніки. Та командир рембату Дмитро все ж розповів про особливості роботи батальйону і показав найцікавіші зразки".

У присвяченому згаданому питанню фейсбук-пості наводять такі види озброєння, як:

    • вигорівша КШМ – командно-штабна машина на базі БТР-80,
    • «Басурманин» (це БМП-1 як база, а на цій машині замість башти встановлюється модуль, як на БТР-82),
    • «Нона» на базі бронетранспортеру БТР-80 тощо. Ось декілька кадрів із раніше захопленою технікою росіян. 

“Один з підрозділів дав нам «донора» - БТР-82. І звідти ми взяли запчастини, яких не вистачало. Ми відновили вогневу систему пневматичного механізму стрільби. Ніхто не міг повірити, що ми силами рембату зможемо це відновити, але ми це зробили!”, - не втрачають ентузіазму українські бійці.

Також зазначають, що одним з лідерів щодо поповнення ЗСУ технікою став Сумський напрямок.

До нас потрапило багато кинутої техніки окупантів. Ми її усю відновили! В основному були проблеми з коробками передач. Масла там не було, тому коробки клинило. Редуктори теж були без масел. Це свідчить про те, що техніка відразу з консервації потрапляє до нас на війну. Її ніхто ніколи не використовував і не обслуговував належним чином. Тому окупанти часто банально кидали абсолютно нове озброєння, яке майже не потребувало ремонту».

Нагадаємо, раніше ЗСУ трофейною зброєю знищили мінометний розрахунок росіян.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі