Кожен другий галичанин переконаний, що подвійне громадянство призведе до розколу

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Кожен другий галичанин переконаний, що подвійне громадянство призведе до розколу Майже третина українців виступає за подвійне громадянство. © stroymart.com.ua
При цьому, згідно з результатами дослідження, майже третина українців ратує за подвійне громадянство, а в Закарпатті - більше половини.

Попри те, що жителі західних регіонів навіть не думають про відокремлення і навіть не схильні до федералізму, серед них є прихильники введення інституту подвійного громадянства.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення ZN.UA.

Читайте також: Українці визначили найголовнішу подію у цьому році

Згідно з даними опитування, 56,8% опитаних у Закарпатській області виступають за право мати два паспорти, причому 31,3% виступають категорично. У Чернівецькій за подібне ратують скромніше - 20,5% і лише 8% - безумовно. У Галичині ситуація схожа - 21,5% і 7,4% відповідно.

Насправді ж бажаючих узаконити біпатридів як клас в Україні чимало - 30,2% в цілому по країні. 47,3% - на Сході, 45,3% - у Донбасі, 41% - на Півдні. 50,7% жадають подвійного громадянства в одній тільки Харківської області.

ZN.UA
При цьому варто зазначити, що по країні в цілому проти "роздвоєння громадянства" - 44,9%. І всупереч багатьом прогнозам, основні противники впровадження подвійного громадянства мешкають саме на Заході (64%).

Саме в Галичині більшість вважає, що дозвіл подвійного громадянства призведе до зростання сепаратизму і розколу України - 57,5%. Причому 23,3% відповіли на це питання "Безумовно, так".

ZN.UA
Для порівняння: у Донецькій області загрозу сепаратизму з інститутом подвійного громадянства пов'язують лише 12,7%, і тільки 7% безапеляційно. При цьому, на Закарпатті в прямий, безапеляційний зв'язок між розколом країни і подвійним паспортом вірять ще менше - 5,5%.

Детальніше про результати масштабного дослідження, яке проводилося серед всіх жителів України, читайте в нашому спецпроекті "Пісня про Батьківщину. Слова народні".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі