Компанії з оточення ексміністра доходів і зборів Клименка хочуть зняти арешт з багатомільйонного майна

Поділитися
Компанії з оточення ексміністра доходів і зборів Клименка хочуть зняти арешт з багатомільйонного майна

Печерський і Апеляційний суди столиці регулярно отримують клопотання від компанії "Юнісон груп" про зняття арештів з майна, накладених в рамках справи проти ексміністра Олександра Клименка за відмивання і легалізацію грошей. Представники компанії запевняють, що жодного стосунку до підозрюваного Клименка вони не мають, але у сторони звинувачення - інша версія, передає УНН.

У розповсюджених пресрелізах представників "Юнісон груп" йдеться про те, що Головна військова прокуратура несправедливо заарештувала їх активи.

Керуючись тезою про те, що ексміністр Клименко ніколи не був ні бенефіціаром, ні інвестором "Юнісон груп" і жодного стосунку до них не має, адвокати наполягають на знятті арештів.

При цьому в "Юнісон груп" роблять застереження і підтверджують, що до компанії все-таки був причетний Клименко, але не ексміністр, а його покійний брат Антон Клименко, який продав свою частку в компанії в 2014 році новим власникам "за справедливою ринковою вартістю". Нагадаємо, що ексміністр Клименко втік з країни в тому ж 2014 році.

Згідно з інформацією з Youcontrol, реєстрація "Юнисон груп" в 2011 році збіглася з призначенням Олександра Клименка на посаду голови Державної податкової служби України, яка в подальшому була реорганізована в Міністерство доходів і зборів. Статутний фонд компанії на сьогодні становить 243 600 000 грн. Основний вид діяльності: покупка і продаж нерухомості.

Серед засновників компанії прізвище Клименка не значиться - оскільки компанія оформлена на три офшори і одну українську компанію "ЕКСЕЛЬСІОР", а кінцевим бенефіціаром вказана Ганна Капріеліан з Кіпру.

Під час обшуків слідство виявило в квартирі Клименка, оформленій на "ЕКСЕЛЬСІОР" ("Юнісон груп") особисті речі ексміністра і його сім'ї.

Прокурори впевнені, що компанія "ЕКСЕЛЬСІОР" брала активну участь в схемі легалізації (відмивання) грошей, отриманих злочинним шляхом. За їхніми даними, за рахунок грошових надходжень від компаній-нерезидентів, які перебували під управлінням оточення Клименка, "ЕКСЕЛЬСІОР" і купувала всі свої дорогі активи.

Залізничні вагони, що належать "Юнісон Груп" зараз використовуються АТ "Укрзалізниця" і заробили для держави вже близько 800 млн грн.

Нагадаємо, в березні 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про завершення слідства у справі ексміністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Ми сьогодні маємо наочний доказ того, чим займалися 500 працівників департаменту захисту економіки Нацполіції і військові прокурори, ми маємо 1209 томів доказів діяльності злочинної організації, яка систематично розкрадала Україну за часів Януковича", - сказав міністр.

У справі злочинної організації на чолі з колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком 52 підозрювані, їх звинувачують у розкраданні державного бюджету.

Related video

Аваков зазначив, що МВС і Генпрокуратура змогли заарештувати майна підозрюваних на 700 млн грн. Зараз справа передана до суду.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Анатолій Миколайович
2 Листопада 2019, 15:20
Каштру мастер выпускать свежих на поле...Додо Соломон теперь коваленко
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі