Колишній конгресмен-республіканець пояснив, чому США приймають біженців з України не так, як людей з Сирії

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Колишній конгресмен-республіканець пояснив, чому США приймають біженців з України не так, як людей з Сирії © Depositphotos / korobskyph
За словами Абрагама, проблеми виникли в здатності Вашингтона провести перевірку людей, які тікали з Сирії.

З початку російського вторгнення в Україну США прийняли тисячі українських біженців за спеціальною спрощеною програмою, яку запустила адміністрація Джо Байдена.

В інтерв’ю для ZN.UA колишній конгресмен-республіканець Ральф Абрагам підтримав американське рішення відкрити свої двері для людей, які тікають від російської війни.

«Стосовно ситуації з біженцями: якщо йдеться про те, що нам потрібно прийняти цих людей, допомогти їм, поставити їх на ноги, допомогти повернутися додому, коли настане час, — тоді це шляхетна мета. І це те, за що США повинні завжди виступати», - сказав він.

Разом з тим, конгресмен Абрагам у 2017 році підтримав розпорядження президента Дональда Трампа, яке критики назвали «забороною мусульман». Рішення скоротило кількість біженців, яких прийняли США того року, до 50 тисяч. А людям з Сирії взагалі заборонили перетинати американський кордон на невизначений час. Абрагам визнає, що тоді підтримав рішення Трампа, але, за його словами, ситуація в 2017 році сильно відрізнялася від нинішньої.

«Різниця полягає в тому, що тоді, в 2017 році, коли президент Трамп підписав своє розпорядження, ми були нездатні ефективно прийняти цих біженців. Прибували люди, котрі не обов’язково мали статус біженця. То були хаотичні часи, просто тому, що США не могли перевірити, щоб конкретні особи в той конкретний час не виявилися кимось, хто не дуже дружній до Сполучених Штатів. Тож є велика різниця між тодішніми часами і тим, що США роблять тепер для наших українських друзів, які стали біженцями», - пояснив він.

Читайте повний текст інтерв'ю з колишнім конгресменом від Республіканської партії Ральфом Абрагамом для ZN.UA

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі