Коли скасують комендантську годину у Києві: коментарі експертів

Поділитися
Коли скасують комендантську годину у Києві: коментарі експертів © pixabay/free-photos
Відсутність активних бойових дій не є приводом для зняття обмежень.  

У Києві та області продовжує діяти комендантська година. З 15 травня вона діє щодня з 23:00 до 5 ранку, через що робота метрополітену та наземного транспорту обмежена.

Експерти дали прогнози, чи буде її скасовано найближчим часом, пише «24 канал».

На думку кандидата економічних наук Олександра Хмелевського, комендантську годину в Києві поки що не буде скасовано.

«Влада боїться активізації ДРГ у столиці, які можуть здійснювати атаки на урядові установи, робити замах на державних діячів, влаштовувати диверсії тощо. Тому в Києві комендантську годину буде скасовано в останню чергу», - зазначив він.

Експерт також нагадав, що зараз в Україні тільки в Закарпатській області немає комендантської години. У решті – обмеження діють.

Адвокат Адвокатського об'єднання Legal Strategy Віолета Монастирська також вважає, що
комендантську годину в Києві скасують лише після перемоги України. Вона зазначила, що Київ є центром ухвалення рішень, а тому це місто, яке "приваблює" диверсійні групи.

«Люди навіть уявити не можуть скільки завдяки комендантській годині було ліквідовано ДРГ, які намагалися вчинити напади на урядовий квартал, спальні райони міста. А тому жителям столиці все ж таки доведеться планувати своє дозвілля з урахуванням комендантської години. І це цілком виправдана ціна для нашої перемоги», – наголосила юрист.

Адвокат Анна Даніель повідомила, що до Києва постійно приїжджають нові люди, тому висока ймовірність проникнення диверсійно-розвідувальних груп.

«Враховуючи вищенаведене та багато інших факторів, про які ми навіть можемо не здогадуватися, комендантська година необхідна для безпеки мешканців столиці, безперебійної безпечної роботи ключових державних установ та створення комфортних умов роботи для наших спецслужб. Тому думаю, що в столиці вона діятиме до нашої перемоги. Але рішення прийматиме військове командування безпосередньо по кожній області залежно від ситуації та з урахуванням безпеки», - підсумувала вона.

Анна Даніель також нагадала, що запровадження комендантської години здійснюється лише за наявності реальної загрози життю та безпеці осіб, інтересам суспільства чи держави, а також для забезпечення громадського порядку.

 

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі