"Тепломережі у місті в поганому стані. У них вичерпаний ресурс експлуатації. Як наслідок – часто відбуваються прориви. Тепломережі столиці сьогодні перебувають під управлінням "Київенерго". Концесія завершується наступного року. І ми розглядаємо можливість або передати всі тепломережі в муніципальне управління, або залучити міжнародних операторів (зараз ведуться такі переговори), які можуть взяти мережі в ефективне управління. Це міжнародні компанії, які мають досвід успішної роботи. Будемо шукати найбільш оптимальний варіант, щоби виправити всі недоліки, які були при роботі з "Київенерго", – зазначив Кличко.
У березні секретар Київської міської ради Володимир Прокопів в інтерв'ю DT.UA сказав, що "всі ключові підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста, мають перебувати під контролем міста"."Незабаром закінчуються договори концесії щодо "Київенерго", і ви побачите конкретні кроки міської влади у цьому напрямі. Я хочу вірити, що КМДА це вдасться. Якщо для цього знадобиться допомога Київради та депутатського корпусу - я її забезпечу", - додав він.
Детальніше про взаємини київської влади з власником "Київенерго" Рінатом Ахметовим читайте в матеріалі "Київенерго": не оренда, то концесія" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".