У мережі опублікували карту блокпостів, які встановлять на в'їздах до Києва. Зокрема, пости встановлять в Оболонському та Дніпровському районах столиці, селищі міського типу Чабани, Голосіївському районі Києва, а також на трасах у Житомир та Чернігів. Водіям транспортних засобів рекомендується заздалегідь продумувати свій маршрут, оскільки можливі затори.
Відомо, що водіїв та пасажирів будуть перевіряти на наявність ознак інфікування новим коронавірусом. Тим, у кого температура тіла становитиме від 37 до 38 градусів, будуть госпіталізовувати.
Всього на всіх ключових пунктах в'їзду до столиці буде працювати десять блокпостів.
Крім того, з 16 квітня водіїв і пасажирів перевірятимуть на наявність ознак інфікування новим коронавірусом. Тих, у кого будуть ознаки гострого респіраторного захворювання і температура тіла 37,5, відправлятимуть на самоізоляцію. Якщо у людини температура тіла буде 38 градусів і вище, то його госпіталізують.
Всього на всіх основних пунктах в'їзду в столицю мають працювати десять блокпостів.
Також в ЗМІ з'явилася інформація про те, що 16 квітня о 13:00 в'їзд до Києва перекриють. Винятком нібито стануть автомобілі з номерними знаками АА і КА. Однак в КМДА таку інформацію спростовують.
Нагадаємо, що з 16 по 20 квітня на пунктах пропуску при в'їзді у столицю буде посилено проведення контролю водіїв та пасажирів.
Крім цього, комісія з надзвичайних ситуацій розпорядилася на ці дні закрити усі кладовища.
Раніше Кличко заявив про те, що Києво-Печерська Лавра закривається на карантин. Повідомляється, що там зафіксовано 63 нових випадків інфікування. За словами голови Києва, всього в Лаврі 90 підтверджених випадків зараження COVID-19.
Раніше повідомлялося, що парафіяни УПЦ МП проігнорували карантин у Вербну неділю. Вже ввечері в суботу, 11 квітня, в українських містах юрби людей збиралися біля храмів УПЦ МП, де священики освячували гілки верби. На наступний день відбувалося те ж саме.
У цьому році на Страсний тиждень і Пасху наклався карантин, введений українським урядом для запобігання поширення COVID-19. Кабмін тимчасово заборонив проведення масових заходів, у тому числі релігійних, з участю понад 10 осіб. Більшість українських церков прийняли рішення дотримуватися умов карантину, щоб не піддавати парафіян на ризик, і звернулися до вірних з роз'ясненнями.