Кабмін затвердив нові критерії для визначення зон карантину

Поділитися
Кабмін затвердив нові критерії для визначення зон карантину
Оновлена методика об'єднує показники кількості нових випадків і динаміку зростання захворюваності.

Кабмін оновив критерії визначення рівня епідеміологічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Таке рішення уряд прийняв на засіданні сьогодні, 12 серпня.

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, оновлена ​​методика об'єднує показники кількості нових випадків і динаміку зростання захворюваності. Показники кількості заповнених пацієнтами з COVID-19 ліжок в медустановах і рівень тестування залишаться в методиці.

Таким чином, рівень небезпеки буде визначатися за трьома критеріями замість чотирьох, як було раніше.

Степанов зазначив, що оновлені показники покажуть, при якому рівні захворюваності медична система може справлятися з кількістю захворілих COVID-19.

Комісія ТЕБ та НС буде приймати рішення про встановлення рівня епідемічної небезпеки кожні сім днів. При цьому рішення про ослаблення "червоного", "помаранчевого" і "жовтого" рівня епідопасності не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів.

Крім того, Кабмін встановив, що якщо рівень заповнювання ліжок в медустановах, визначених для пацієнтів з COVID-19, по всьому регіону п'ять днів поспіль становитиме 50% і більше, на території цього регіону встановлюється "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки.

Якщо ж рівень завантаженості цих лікарень буде перевищувати 75%, на території області встановлюється "червоний" рівень епідопасності.

Крім того, в оновленій методиці Кабмін врахував вплив показників малих чисел при розрахунку критеріїв на 100 тис. Населення. Зокрема, оновлені підходи будуть застосовуватися до показників, які розраховуються на 100 тис. Населення для адміністративно-територіальних одиниць з населенням менше 70 тис. чоловік.

Станом на 12 серпня в Україні виявили 1 433 нових випадків коронавірусу.

Станом на середу, 12 серпня, у світі зафіксовано 20 284 882 випадки зараження COVID-19. Про це свідчать дані інтерактивної карти поширення коронавірусу від центру системних досліджень при Університеті Джонса Хопкінса.

Раніше ZN.UA писало, що МОЗ і головний санітарний лікар розробили "Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у навчальних закладах у період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби". Фактично, це поради для директорів шкіл. Детальніше у матеріалі Оксани Онищенко "Боги карантину, або як директорам доведеться рятувати від вірусу свої школи".

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі