Кабмін затвердив держпрограму гендерної рівності

Поділитися
Кабмін затвердив держпрограму гендерної рівності На гендерну рівність уряд буде витрачати 10 тис. доларів щорічно. Видатки місцевих бюджетів будуть більшими © Андрій Товстиженко, DT.UA
Реалізація програми повинна сприяти забезпеченню рівних прав і можливостей чоловіків і жінок.

Кабінет міністрів України затвердив державну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

Згідно з рішенням уряду, орієнтовна сума фінансування цієї програми з держбюджету на 2018-2021 роки становить 255 тис. грн щорічно.

Видатки з місцевих бюджетів складуть: 2018 рік - 1,5 млн грн, 2019 рік - 1,6 млн грн, 2020 рік - 1,7 млн грн і 2021 рік - 1,9 млн грн.

Крім того, планується залучити 5,4 млн грн на фінансування програми з інших джерел.

Керівником програми виступає Міністерство соціальної політики, а виконавцями міністерства та інші центральні органи виконавчої влади.

Наголошується, що реалізація програми сприятиме забезпеченню рівних прав і можливостей чоловіків і жінок, що в свою чергу буде сприяти реалізації міжнародних рекомендацій з гендерної рівності в Україні.

Читайте також: На гендерних фронтах

За даними опитування GfK Ukraine, більшість українців поділяють такі гендерні стереотипи як: "кожна жінка повинна бути, насамперед, дружиною і матір'ю" (67% вибрали це твердження), "чоловік повинен повністю забезпечувати сім'ю" (61%), "чоловік у будь-якому випадку повинен бути главою сім'ї" (57%).

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі