Кабмін має намір допомогти регіонам, постраждалим від стихійного лиха

Поділитися
Кабмін має намір допомогти регіонам, постраждалим від стихійного лиха Інфраструктура постраждалих регіонів в дуже важкому стані © http://zk.dsns.gov.ua
Прем'єр-міністр нагадав місцевій владі, що в них, крім усього, повинні бути і резервні фонди.

Позачергове засідання уряду, яке відбулося 8 червня, розглядало питання, що стосуються наслідків стихійного лиха в окремих регіонах України та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій.

Кабінет Міністрів України готовий допомогти регіонам, які найбільше постраждали внаслідок негоди - передусім через рясні дощі з вітром і градом, і закликає місцеву владу так само долучатися до подолання наслідків лиха. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє прес-служба Кабміну.

Нагадаємо, за даними гідрометеорологічних служб ДСНС в травні-червні на території України випало до двох місячних норм опадів. У західних, північних областях, Вінницькій, Полтавській та Луганській областях місцями випало до 2,8 місячних норми опадів. В окремих районах Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей випала найбільша місячна кількість опадів за весь період спостережень.

За даними ДСНС, в результаті негоди в цілому по Україні пошкоджено близько 40 об'єктів соціальної сфери, кількість підтоплених житлових будинків перевищує 2,6 тис., розмито 25 км берегів і 360 км покриття автомобільних доріг, пошкоджено 97 автомобільних і пішохідних мостів. Загинули дві людини.

Глава уряду пообіцяв допомогу в межах можливостей держави, однак зауважив, що проекти, які не стосуються ліквідації наслідків стихійного лиха, розглядатися не будуть. Нагадав Володимир Гройсман і про те, що в місцевих бюджетах на подібні випадки повинні бути закладені резервні фонди.

Виконуючий обов'язки голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас оцінив наслідки паводку. За його словами, в результаті паводку пошкоджені гідротехнічні споруди, насипи, дамби. Для їх відновлення потрібно багато коштів - приблизно 100 млн грн, за попередніми підрахунками.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі