Як тонула "Москва": ЗМІ розповіли нові деталі

Поділитися
Як тонула © Vasya21/GoodFon
Співрозмовники видання припускають, що росіяни через свою впевненість в тому, що українські воїни їх не розпізнають, ймовірно, навіть не активували ППО. 

Крейсер "Москва", який захисники потопили в ніч на 14 квітня, зайшов в зону ураження ракетного комплексу "Нептун", позаяк окупанти вважали, що у нас немає спеціальних радарів, а звичайні не могли виявити корабель, бо розпізнають цілі лише на відстані не більше 18 кілометрів. І це правда, у ЗСУ дійсно немає спеціальних приладів. Проте 13 квітня близько 16:00 "Москву", яка знаходилася на відстані 120 км від берега, виявив саме звичайний радар. Про це УП на умовах анонімності розповіли ракетники ЗСУ. 

Саме через масштаби розміру об'єкта захисники дійшли висновку, що це російський крейсер. Адже в цьому секторі Чорного моря такого розміру міг бути лише флагман ЧФ РФ. 

Джерела видання зазначають, що під час цієї операції на боці України була й погода: над морем стояли щільні хмари, тому сигнал від радара відбився спершу від них до поверхні води, а потім від поверхні води знову до хмар. 

"У нас на момент вторгнення не було загоризонтних радарів, і Росія про це знала. Але так як хмари стояли дуже низько і сигналу із цього коридору між водою і хмарами нікуди було подітись, то радар несподівано добив аж до "Москви", – сказав співрозмовник видання.

Джерела УП припускають, що росіяни через свою впевненість в тому, що українські воїни їх не розпізнають, ймовірно, навіть не активували ППО. 

ЗСУ зрозуміли, що "Москва" уражена, коли крейсер дав повний вперед, аби сховатися за "вишки Бойка". До нього одразу ж почали рухатися ще чотири кораблі з різних боків, а з Криму в напрямку тепер вже потопельника вийшов буксир. 

Нагадаємо, ввечері 14 квітня в Міноборони РФ підтвердили, що крейсер "Москва" затонув. Його рештки досі знаходяться на дні Чорного моря. 

До речі, саме "Москва", яку українські захисники атакували ще днем раніше, 13 квітня, стала найдорожчою військовою втратою РФ у війні проти України.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 3
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Лидия Зайцева
7 Серпня 2022, 10:48
Шкільні оцінки не є показником гарного лікаря чи інженера, або будь-якої іншої спеціальності. Кажу як людина, яка закінчила школу із середнім балом, де вчителі знущалися з дітей, а не допомагали навчатись. А коледж за професійною освітою(медичною), на бюджеті і з високою стипендією закінчила на відмінно. Без усяких "заливань" до викладачів. Мені було цікаво навчатись, в мене очі горіли, і зараз я обожнюю свою роботу. І ви хочете сказати, що такі люди не мають права вступати на бюджет до медичного? Мене туди тягне як магнітом, але в моїх батьків не було коштів платити контракт, звісно і я таких не заробляю, бо медичні працівники заробляють посередню зарплатню. І дуже шкода, що декілька років поспіль ти подаєш документи з великою надією на вступ, і чекаєш цього як свята. Їдеш подавати оригінали документів, а потім тобі кажуть: "Ви будете вступати на контракт? На бюджет немає місць(бо беруть з квотою, або корупцією, тому що в людини нижче бал, її взяли, а тебе ні). Сумно, несправедливо,образливо. І таких людей думаю багато, і Ви вважаєте,що вони не достойні здобути освіту? Цікаво...
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі