«Я прожила 95 років, але такого не переживала»: евакуйована бабуся розповіла про життя у «гарячій точці»

Відео
Поділитися
«Я прожила 95 років, але такого не переживала»: евакуйована бабуся розповіла про життя у «гарячій точці» Евакуйована бабуся розповіла, як жила у "гарячій точці" © скриншот видео
Людям доводилося палити вогнища на вулиці, щоб приготувати їжу та зігрітися.

Літня жінка, яку евакуювали з одного з сіл Київської області, розповіла про життя, яке ведуть люди у «гарячих точках» війни, розв'язаної в Україні Росією. Відео з розповіддю бабусі з'явилося на YouTube-каналі «Український свідок».

Евакуйовані мешканці сіл та містечок постійно перебувають під обстрілами, у центрі бойових дій. Околиці Києва вже три тижні перебувають без тепла, води та світла. «Я прожила 95 років, але такого не переживала. І голод пережила 1933-го, 1941-го – війну, але такого жаху не бачила», - розповіла бабуся.

Вона також зауважила, що Україна хоче бути незалежною, а часи Радянського Союзу згадує як кабалу, в якій їй довелося жити.

«Палили церкви, висилали людей, які робили добро та поважали інших. Ми 70 років так прожили. А зараз ми хочемо жити спокійно. Чи йому мало у Росії тієї території», - каже бабуся.

Раніше стало відомо, що журналіст та фотограф Максим Левін зник під Києвом під час роботи над документуванням війни Росії проти України. Як повідомив його друг і колега, співавтор спільного документального проекту Afterilovaisk Маркіян Лісейк, востаннє він виходив на зв'язок 13 березня у районі Вишгороду.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі