Інститут національної пам'яті запустив сайт про радянські міфи про війну

Поділитися
Інститут національної пам'яті запустив сайт про радянські міфи про війну Зустріч німецьких і радянських офіцерів в Польщі. Вересень 1939 © сайт Сєвєродонецької ТЕЦ
Проблеми з розумінням української історії здебільшого є у дорослих, яких вчили на радянських міфах.

Керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович представив просвітницький сайт, покликаний розповісти про український вимір Другої світової війни.

"Сайт орієнтований на молодіжну аудиторію. Але разом з тим ми розуміємо, що проблема розуміння українського минулого є не у підростаючого покоління, а у дорослих, які ніколи не вивчали українську історію", - сказав він в ході презентації.

За його словами, інтернет-ресурс може використовуватися навіть в якості електронного підручника. На сайті представлені як текстові, так і відеоматеріали.

Також на сайті представлено проект "Війна не робить винятків", який розповідає історії участі українських жінок у Другій світовій.

"У цьому році День пам'яті і примирення (8 травня) припадає на День матері. Це спонукало нас присвятити темі вшанування жінок у Другій світовій війні. Погляд з жіночого боку найбільш чітко і серйозно спростовує безліч радянських міфів", - повідомив В'ятрович.

Детальніше про роботу Українського інституту національної пам'яті читайте у статті Володимира В'ятровича "Повертаємо людям історію, історії повертаємо людей" для тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі