Іловайськ: досягнута домовленість щодо виводу бійців з оточення

Доповнено
Поділитися
Іловайськ: досягнута домовленість щодо виводу бійців з оточення Силовиків почали виводити з оточення під Иловайском
Силовиків почали виводити з оточення під Іловайськом. Списки тих, хто вийшов з оточення обіцяють оприлюднити протягом години.

Досягнута домовленість про виведення бійців сил АТО, що потрапили під Іловайськом в оточення.

Про це в суботу вранці повідомляє прес-служба батальйону "Донбас".

"Вже сформовані колони, визначений і погоджений їх маршрут. В точці виходу бійців вже чекають українські військові", - сказано в повідомленні.

За даними прес-служби, домовленість була досягнута завдяки переговорам, вдало проведеним президентом України Петром Порошенком".

Списки тих, хто вийшов з оточення обіцяють оприлюднити найближчим часом.

"Комбат батальйону Семен Семенченко вже виїхав до них. Що стосується полонених, сподіваємося, що найближчим часом їх також вдасться повернути", - наголошується в повідомленні.

За станом на 7:00 суботи ніяких повідомлень на сайті Міністерства оборони або на сайті президента України щодо ситуації в Іловайську немає.

Комбат "Донбасу" Семенченко у своєму Facebook раніше також повідомляв, що президентом в ході переговорів на вищому рівні була досягнута домовленість про вихід з оточення через спеціальний коридор до місця дислокації основних сил АТО до 10:00 суботи всіх бійців зі зброєю і прапорами, які не здалися в полон. При цьому, бойова техніка повинна бути підірвана.
Крім того, протягом декількох днів всі що здалися в полон бійці, а також поранені перебувають, що у полоні, повинні бути обмінені на російських десантників у Харкові.

Водночас комбат зазначив, що у нього "є підстави вважати, що оточення добровольчих батальйонів є наслідком зради і некомпетентності в системі військового управління".

Увечері в п'ятницю прес-служба батальйону повідомляла, що війська РФ під Іловайськом вимагають від українських батальйонів здатися до 6 години ранку суботи. !zn

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 7
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Влад Мамин
30 Серпня 2014, 11:14
уже сто раз писали, что Путин внедрил своих агентов в Генштаб, никого не уволили, если и после этого никогда нп понесет наказания, то какой смысл воевать за такое правительство? чтобы победить внешгего врага, сперва нужно уничтожить внутреннего
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі