Ідентифікація пенсіонерів: як записатися для проходження на порталі ПФУ

Поділитися
Ідентифікація пенсіонерів: як записатися для проходження на порталі ПФУ © freepik/freepik
Для цього треба зробити декілька кроків.

Попри війну, українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати. Для отримання пенсійних виплат пенсіонерам необхідно пройти ідентифікацію.

У Пенсійному фонді України (ПФУ) розповіли, як записатися на проходження ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку через вебпортал.

Відеоідентифікація на порталі ПФУ: як зареєструватися

У ПФУ пояснили, що на проходження  ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку через вебпортал Пенсійного фонду України необхідно зробити такі кроки:

  • Зайти на вебпортал електронних Послуг Пенсійного фонду України. У верхній частині екрана обирати вкладку «Ідентифікація у режимі відеоконференцзв’язку» та натиснути на неї.
  • У формі, що з’явиться на екрані, заповнити всі поля, позначені зірочкою. Виконати зазначені на екрані вказівки. Необхідно заповнити особисті дані; дані документу, що посвідчує особу; вказати адресу електронної пошти та номер телефону (для отримання зворотного контакту від фахівців Пенсійного фонду); зі списку обирати спосіб проведення відеоідентифікації (Google Meet, Signal, Skype, Telegram, Viber, WhatsApp, Zoom); за необхідності, вказати вид послуги, яку необхідно забезпечити під час відеоідентифікації (перекладач жестової мови, фізичний супровід персонального асистента або помічника), дайте згоду на передачу даних та натисніть «Подати заяву».

У ПФУ зазначили, що до заяви можуть бути додані (у вигляді прикріплених файлів; розмір кожного файлу не повинен перевищувати 1 Мб) ідентифікаційні документи:

  • Паспорт;
  • Пенсійне посвідчення;
  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • Свідоцтво про народження;
  • Трудова книжка.

Після подачі заяви на проходження  ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку, з пенсіонером має зв’язатися уповноважений працівник органу ПФУ для узгодження часу та способу проведення відеоідентифікації.

«Відеоідентифікація здійснюється протягом 30 календарних днів, але не раніше 10 робочих днів з дати подання заяви (звернення)», – йдеться у повідомленні.

Раніше ми писали, що в Україні можуть розширити перелік підстав для припинення виплати пенсії.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі