12 вересня голова Чернігівської обласної державної адміністрації (ОДА) Андрій Прокопенко заявив про свою відставку.
Причиною свого рішення він назвав втрату впливу на кадрову політику і формування складу кандидатів до обласної ради, заявив він на своїй сторінці в Facebook.
"Друзі! Хочу повідомити вам важливу інформацію, яку хотів би, щоб ви дізналися саме від мене. Я подав заяву про відставку з посади голови Чернігівської ОДА. Основна причина - це те, що я фактично позбавлений впливу на кадрову політику і формування складу кандидатів у обласної ради. голова ОДА без своїх депутатів в обласній раді - це слабкий голова ОДА, він не зможе реалізовувати стратегію розвитку регіону. А без цього моя робота не має сенсу", - заявив чиновник.
Він додав, що "будь-який конфлікт - він шкодить обом сторонам, а в нашому випадку він може шкодити Президенту і нашій політичній силі. Тому я не буду його посилювати".
Прокопенко призначили головою Чернігівської ОДА 1 листопада 2019 року.
У 2012-2013 роках він працював радником віце-президента, а згодом очолював один з департаментів російської нафтової компанії ТНК-ВР. У 2011 і 2013 роках займався місцевими виборами в Російській Федерації.
У 2015 році політтехнолог очолив компанію "Прокопенко і партнери", що спеціалізується на управлінні виборчими кампаніями, стратегічних і кризових комунікаціях. У тому ж році був обраний депутатом Чернігівської обласної ради 7-го скликання за списком партії "Наш край", проте в 2016 році склав повноваження.
У березні 2018 року Прокопенко став заступником голови чернігівської обласної організації Аграрної партії.
На парламентських виборах 2019 року очолював Одеський обласний штаб "Слуги народу".
Нагадаємо, Ірина Венедиктова звільнила Святослава Піскуна з посади позаштатного радника в кінці серпня. Під час інтерв'ю Савіку Шустеру вона назвала причину свого рішення. За словами Венедиктової, перед Піскуном не стояло питання про вибір одного з напрямків діяльності.
Президент України Володимир Зеленський підписав укази про звільнення і призначення ряду дипломатичних представників України. Зеленський звільнив Геннадія Надоленка з посади посла України в Ізраїлі та призначив на цю посаду Євгена Корнійчука.
З руйнуванням державних інститутів тануть шанси Зеленського стати повноцінним і успішним президентом - будівельником держави і реальним лідером, провідним вперед. Детальніше в матеріалі Володимира Дубровського "Зеленський проти президента".