Серед оприлюднених матеріалів є й архів Міністерства внутрішніх справ Росії, який у 2016 році відмовився оприлюднити ресурс WikiLeaks. Зокрема, мова йде про російську військову та розвідувальну присутність на території України.
Деякі матеріали стосуються контактів Кремля та Російської православної церкви (РПЦ). Їх одночасно оприлюднили на сайті DDoSecrets та в Інтернет-архіві.
Також унаслідок хакерського злому були отримані матеріли щодо катастрофи малайзійського "Боїнга" рейсу МН17 у небі над Донеччиною в 2014 році та документи російського експортера зброї "Рособоронекспорт".
Крім цього, засновники платформи відкрили доступ до російських електронних листів та інших матеріалів, які отримали анонімна хакерська група "Шалтай Болтай". Хакери стали відомі завдяки злому електронної пошти низки російських чиновників, зокрема, прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.
Бостонська журналістка Емма Бест, яка допомагала створювати платформу DDoSecrets, у своєму Twitter наголосила на тому, що нею опікуються 20 осіб, які живуть у різних куточках світу.
#DDoSecrets has added: Dark Side of the Kremlin (108 GB), hundreds of thousands of messages and files from Russian politicians, journalists, oligarchs, religious figures, and nationalists/terrorists in Ukraine. https://t.co/7barTSC7h3
- Distributed Denial of Secrets (@DDoSecrets) January 25, 2019
Track changes at https://t.co/C8F97OUSOZ
Раніше голова української Служби зовнішньої розвідки Єгор Божок повідомив про те, що Росія хоче повернути Україну під свій вплив упродовж поточного року.
"Перед усіма російськими спецслужбами стоїть конкретне завдання "закрыть украинский вопрос" у 2019 році. "Закрыть" означає повернути Україну в орбіту впливу Російської Федерації. І зробити це настільки надійно, щоб "никаких цветных революцій" в Україні більше ніколи не відбулося. Для цього у Кремлі базуються на трьох сценаріях розвитку подій в Україні", - зазначив він.