Згідно з електронною декларацією, Терещук володіє трьома квартирами в Києві, а також земельними ділянками та будинками в селі Проців та Жулянах. У 2010 році земля в Жулянах була арештована за ініціативою СБУ, яка розслідувала махінації екс-мера Києва Леоніда Черновецького. Але потім справу передали київській міліції, яку півтора року до кінця 2015-го очолював Терещук.
Крім того, відставний генерал МВС задекларував два позашляховика Volkswagen і Audi, барокамеру вартістю 800 тисяч гривень і більше 1 мільйона гривень заощаджень.
При цьому дружина Терещука, який більше 30 років прослужив в МВС, а зараз працює на держслужбі, зареєструвалася як підприємець лише минулого року.
Як вдалося з'ясувати журналістам, успішним бізнесменом виявилася дочка Терещука Оксана Сорочинська. Її чоловік Анатолій також працює в поліції – обіймає посаду інспектора з обігу зброї ГУ НП в Києві.
Сім'я Сорочинських володіє позашляховиками Nissan Qashqai і Audi Q5, двома квартирами і недобудованим маєтком під Києвом.
Дочці Терещука належать 400 квадратних метрів офісних приміщень в Голосіївському районі Києва, оренда яких може приносити до 400 тисяч гривень на місяць.
Крім того, Сорочинська є співвласницею новобудови в Печерському районі столиці площею 1100 квадратних метрів. Її виставили на продаж за 78,5 мільйонів гривень. Партнером Сорочинської в цьому проекті є забудовник Олександр Шахненко. Він відмовився коментувати співпрацю з дочкою екс-начальника київської міліції.
Три роки тому Сорочинська працювала на держпідприємстві "Розвиток", яке входить до структури МВС, й отримувала матеріальну допомогу за рахунок платників податків. Потім вона стала співзасновником фірми "Новітнє обладнання", яка в 2016 році неодноразово вигравала тендери МВС. Зокрема, "Центр обслуговування підрозділів Міністерства внутрішніх справ" придбав у фірми Сорочинської 150 комп'ютерів за 3,5 мільйони гривень. Таким чином, середня вартість одного комп'ютера склала 23 тисячі гривень. При цьому "Новітнє обладнання" в угоді виконало роль посередника, продавши МВС техніку, придбану в іншої фірми.
Один з партнером Сорочинської у "Новітньому обладнанні" Микола Кубишкін свою причетність до цього бізнесу заперечує. Журналістам також не вдалося знайти офіс компанії за юридичною адресою.
У зв'язку з сумнівним походженням майна сім'ї Терещука, журналісти проекту "Слідство. Інфо" подали заяву до Національного агентства з питань запобігання корупції.
Олександр Терещук підлягав люстрації, так як до 2014 року він обіймав посаду начальника ГУ МВС у Волинській області, працівники якого займалися кримінальним переслідуванням учасників Революції Гідності.
У червні 2014 року Терещука перевели до Нацгвардії. В липні профільний комітет Верховної Ради та президент Петро Порошенко вивели Терещука з-під люстрації, а міністр внутрішніх справ Арсен Аваков поновив його на посаді.
У грудні 2015 року Терещука, який обіймав посаду начальника київської поліції, звільнили з МВС. Навесні 2017 року він виграв конкурс на посаду першого заступника голови Одеської ОДА.