Енергоатом розгорнув власне виробництво важливих елементів системи безпеки АЕС

Поділитися
Енергоатом розгорнув власне виробництво важливих елементів системи безпеки АЕС © Енергоатом/Telegram
Енергоатом повністю замістив товари російського походження власним виробництвом або поставками з країн-партнерів.

З початку повномасштабного вторгнення Енергоатом повністю замістив товари російського походження власним виробництвом або поставками з країн-партнерів.

Нині, в межах програми заміщення власним виробництвом устаткування і запасних частин, які раніше надходили з РФ, філія АТ «НАЕК «Енергоатом» – ВП «Атоменергомаш» розгорнула виробництво елементів локалізуючих систем безпеки для вітчизняних АЕС.

Про це повідомила пресслужба Енергоатому.

Зокрема, на базі відокремленого підрозділу триває виготовлення першого такого елементу, що буде використаний на одній з українських станцій. Після того, як потреби вітчизняних атомних об’єктів у цьому обладнанні будуть задоволені, воно постачатиметься для блоків типу ВВЕР-1000 на європейських АЕС.

Раніше компанія "Енергоатом" уклала угоду вартістю 509 мільйонів гривень на проєктування і будівництво захисної споруди на Рівненській атомній електростанції. Зазначається, що мова йде про залізобетонні П-образні споруди, які захищають великі трансформатори від осколкових пошкоджень при непрямому попаданні ракети та ударних дронів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 2
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
роман лабазан
29 Липня 2024, 14:05
Опять развод лохов!налог 15%на новые авто!сколько новых машин купят-может Шмыгаль знает уже?все эти новые налог и без труда будут обходить,любой студент экономист знает,но не наши руководители,которые явно на заочном учились,если вообще учились,надо вести налоги на имущество,на самолеты,большие и дорогие машины,катера и огромные квартиры и дома стоимостью по 2-9 млн долларов(в нищей стане)и сразу всплывут все не уплаченные налоги за 30 лет,все взятки и вот тогда и декларации пригодятся,а так у нас не социальная страна,в Конституции только для власти все соблюдается,может нам "прилетело" как изобретателям первой Конституции в мире,все страны соблюдают свою Конституции,а нам как лохам власть лапшу вешает,может кто то скажет нам ,как называется такое государство- ну типа клептократия,олигократия(от олигофрен).
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі