Експерт: Попит на ІТ-спеціалістів в Україні є, але їм бракує досвіду

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Експерт: Попит на ІТ-спеціалістів в Україні є, але їм бракує досвіду Фото: Facebook
Основний попит на ІТ-ринку бачимо на інженерів з досвідом роботи від 3 років.

Згідно з репутаційним дослідженням ІТ-асоціації України, якість освіти та дефіцит спеціалістів — це проблема для майже половини студентів.

Про це йдеться у матеріалі для ZN.UA Євген Сакало, керівник університетської програми GlobalLogic Ukraine, доцент ХНУРЕ, кандидат технічних наук.

Зараз стати ІТ-спеціалістом прагнуть все більше студентів. За останні майже 2 роки заявок на ІТ-спеціальності у вишах стало на 20% більше. Звісно, що наявність вищої освіти не є гарантією працевлаштування. Початківцям часто бракує практичних навичок та розуміння проєктної специфіки.

У наш час основний попит на ІТ-ринку бачимо на інженерів з досвідом роботи від 3 років, рівня Middle. Такі фахівці більш самостійні й можуть аргументувати свою думку та дати рекомендації щодо використання технологій.

Випускнику з відповідним рівнем теоретичних знань бракує практики й це усім зрозумілий факт.

Згідно з репутаційним дослідженням ІТ-асоціації України, якість освіти та дефіцит спеціалістів є проблемою для майже половини студентів. Покращити ситуацію в ІТ-освіті можна і треба навіть без втручання держави.

Необхідно шукати нові методи для оновлення та модернізації програм, а також впроваджувати спільні ініціативи університетів та ІТ-індустрії,  бо підтримка інженерних талантів України сприяє розвитку IT-сфери загалом.

Докладніше про проблему читайте у матеріалі Євгена Сакало "Виростити для себе профі".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі