Ексглаву МОЗ Богатирьову затримали після прильоту в Україну — ЗМІ

Доповнено
Поділитися
Ексглаву МОЗ Богатирьову затримали після прильоту в Україну — ЗМІ Богатирьова прилетіла нібито з Мінська
Міністерку часів Януковича підозрюють у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах, але суд зобов'язав ГПУ закрити справу.

Колишня голова Міністерства охорони здоров'я часів президента-втікача Віктора Януковича Раїса Богатирьова повернулася в Україну. Однак відразу після прильоту в аеропорт "Жуляни" її передали Нацполіції.

"Богатирьова сьогодні повернулася в Україну. Була в аеропорту "Жуляни" (Київ – ред.) передана Нацполіції", - процитувало агентство "Інтерфакс-Україна" свого джерела.

У The Newsroom зазначили, що з розшукової бази Богатирьову досі не зняли, хоч суд і зобов'язав Генпрокуратуру закрити справу проти колишньої глави Моз. Богатирьова прилетіла з Мінська.

Раніше Голосіївський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України закрити справу проти Раїси Богатирьової. Адвокат просив закрити справу у зв'язку з відсутністю доказів винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України; відсутністю події кримінального правопорушення та закінченням строків досудового розслідування. Суд підтримав відповідне клопотання.

Ексміністерка охорони здоров'я Раїса Богатирьова перебуває в українському розшуку з жовтня 2014 року. 12 січня 2015 року її оголосили в міжнародний розшук.

СБУ і прокуратура порахували, що в рамках корупційної схеми закупівель ліків її учасники в Міністерстві охорони здоров'я у 2012-2014 роках, коли Богатирьова очолювала це відомство, збагатилися більш ніж на 1 мільярд 260 мільйонів гривень. Ліки за завищеними цінами закуповували у ПАТ "Фармстандарт-Біолік", до складу акціонерів якої входив син Богатирьової Олександр.

За даними ЗМІ, 19 вересня 2016 року Інтерпол остаточно відмовив у розшуку Богатирьової. В міжнародному розшуку заявили, що застосована в Україні правова процедура була невідповідною.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі