Документаліст та фотограф Макс Левін загинув на Київщині

Поділитися
Документаліст та фотограф Макс Левін загинув на Київщині © facebook/Євген Даценко
Максим Левін припинив виходити на зв'язок 13 березня.

Після тривалих пошуків 1 квітня правоохоронці в районі села Гута Межигірська на Київщині знайшли загиблим фотографа та документаліста Макса Левіна, передає LB.ua. Він у супроводі військового, а в минулому теж фотографа, Олексія Чернишова 13 березня відправились у Гуту Межигірську документувати наслідки російської агресії.

Авто чоловіки залишили та пішли в бік села Мощун. З того часу ні з Левіним, ні з Чернишовим зв’язку не було. Пізніше стало відомо, що бої розпочалися саме в тому районі, де збирався працювати Макс Левін. Де зараз перебуває Олексій Чернишов та що з ним невідомо.

Макс Левін народився 7 липня 1981 року в Київській області. З 15 років він мріяв стати фотографом. Будучи юнаком Максим Левін відвідував фотогурток та знімав на дзеркальний «Київ-98». Після школи він закінчив Київський політехнічний інститут, де вивчився за фахом «інженер компʼютерних систем». Працював фотожурналістом. Макс Левін працював як фотокореспондент, документальний фотограф та оператор багатьох українських і міжнародних видань.

Максим Левін працював у редакції LB.ua, також співпрацював з агентствами Reuters, BBC, TRT World, Associated Press, Hromadske. Його фото публікували Wall Street Journal, TIME, Breaking news Poland, EU AGENDA, World news, The Moscow Time, Кореспондент.net, ELLE, TV-24, Radio Bulgaria, Ukraine Crisis Media center, Vatican news, Радіо Свобода (RFE/RL).

Більшість його документальних проєктів пов'язані з війною в Україні. 

«Кожен український фотограф мріє зробити фото, яке зупинить війну», – процитували журналіста в LB.ua.

Разом із колегою Маркіяном Лисейком у 2014 році Левін заснував присвячений військовим проєкт AFTER ILOVAISK afterilovaisk.com, аби зберегти та переосмислити значення подій серпня 2014 року військовими, їхніми родинами та громадянами України в цілому. Максим Левін був одним із тих, кому вдалося вибратися живим з Іловайського котла.

Окрім журналістських робіт, він створив десятки фото- і відеопроєктів для гуманітарних організацій, таких як Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), UN, UNICEF, OSCE, UN Woman.

Олексій Чернишов та Максим Левін працювали разом протягом багатьох років. У 2014, у розпал Революції Гідності, вони отримали поранення під час пікету під Києво-Святошинським судом 10 січня.

У Макса Левіна залишились четверо неповнолітніх синів, цивільна дружина та літні батьки.

Допомога у похованні та родині:

  • Монобанк: 4441114420335646 – Зоряна Стельмах;
  • ПриватБанк: 5168757403122528 – Інна Варениця.

Дату і місце прощання із Максом Левіним родина повідомить найближчим часом.

Станом на 25 березня повідомлялося, що військові РФ з початку повномасштабного вторгнення в Україну вбили п'ятьох журналістів, ще сімох поранили, один зник безвісти. За час війни Росія скоїла 148 злочинів проти ЗМІ, також через російську військову агресію 70 медіа зупинили роботу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі