До друкованої продукції з Росії застосують дозвільний принцип

Поділитися
До друкованої продукції з Росії застосують дозвільний принцип В Україні шукають механізм для обмеження друкованої продукції з Росії
Повної заборони на російську друковану продукцію не буде. Але обмеження введуть.

Учасники робочої наради з обмеження доступу російських книг антиукраїнського змісту на ринок України підтримали введення дозвільного принципу.

Як повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра В'ячеслава Кириленка, у нараді взяли участь письменники, видавці, представники Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, представники Держкомтелерадіо, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, СБУ, Нацполиции, Державної фіскальної служби.

На нараді розглянули напрацьовані проекти актів щодо запровадження механізму обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту.

"Запропонований дозвільний принцип - більш дієвий, ніж повна заборона книжкової продукції з країни-агресора", - заявив Кириленко.

Як повідомляє прес-служба "письменники і видавці сходяться на думці, що впровадження дозволів на продукцію з Росії буде реальним механізмом контролю за тим, що ввозять і продають на книжкових полицях. За даними Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, переважна більшість членів асоціації підтримають впровадження дозвільного принципу на книги з країни - агресора".

Рані віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко заявив, що на сьогодні більше 70% друкованої продукції, що реалізується в Україні, є продукцією країни-агресора і більшість її є контрафактною.

Як писало DT.UA, Російська Федерація розглядає територію сучасної Української держави як історичні російські землі і формує такі погляди в російських громадян з дитинства, а основним джерелом формування поглядів на українські землі є звичайний шкільний підручник з історії. Детальніше про перли у російських підручниках читайте у статті "Підручник з історії - головна зброя Росії" Олега Охредька у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі