Для розміщення організованих переселенців зі сходу визначено 251 об'єкт, де можна розмістити 30 тис. осіб. Про це на брифінгу у середу заявив в.о. голови Державної санітарної епідеміологічної служби України Олександр Кравчук.
"Для організованих переселенців визначено 251 об'єкт. Це санаторії, будинки відпочинку, готелі, турбази. Там люди можуть тимчасово розміститися, щоб або дочекатися більш постійного житла, або у разі поліпшення ситуації повернутися до себе додому", - сказав Кравчук.
Він поінформував, що такі об'єкти є практично у кожній області України, але найбільше їх на території Запорізької, Миколаївської, Одеської, Львівської, Хмельницької, Полтавської, Вінницької та Дніпропетровської областей.
За словами Кравчука, для організованих переселенців там забезпечено повне медичне обслуговування та санітарно-епідемічний контроль.
Начальник управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України Альона Терещенко повідомила, що на цих об'єктах можна розмістити 30 тис. офіційно зареєстрованих переселенців. Тепер там знаходиться понад 7 тис. осіб. Київ задекларував 10 об'єктів, у яких можна розмістити понад 330 осіб, сьогодні в них перебувають 332 людини.
"Скільки взагалі переселенців, які перебувають в інших містах у знайомих, родичів, друзів, у приватному секторі, але не зареєструвалися, ми такої статистики не маємо", - зазначила Терещенко. !zn
Читайте також:
В маєток Царьова поселять біженців з Донецька
ООН: З початку кризи стали біженцями близько 10 тисяч українських громадян