"Ми вивели в консервацію два цехи: 3-й, 4-й. Зараз 1-й і 2-й цехи працюють на видачу, але кокс ми не виробляємо, кінцеву продукцію, тому що не можемо виконати сортування. Працюємо на власній генерації електроенергії, це приблизно 5-6 МВт, яких нам вистачає тільки для того, щоб коксовим газом гріти місто. Ніч ми протрималися. І ось в 9:30 нам подали перший природний газ. Я сподіваюся, що ми можемо зберегти робочий режим для котельні, щоб обігрівати місто. Поки що ситуація досить напружена, тому що обстріл триває", - сказав директорів в ефірі телеканалу "112".
При цьому він підкреслив, що повна зупинка заводу при такій температурі, -20ºС, може призвести до незворотних наслідків - "завод перестане існувати як такий".
"Ми сподіваємося, що зможемо утримати генерацію. Обіцяють, що природний газ буде... Сподіваємося, що буде домовленість про перемир'я, на відновлення лінії електропередач. Розраховуємо на це. Бригади ДТЕК вже під'їхали, але чекають, поки закінчиться обстріл, щоб виїхати на огляд лінії", - додав він.
Раніше повідомлялося, що в ніч на 31 січня бойовики обстріляли околиці населеного пункту Авдіївка з реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град", що стало причиною пошкодження кількох будинків і виникнення пожежі. Прес-служба 72 ОМБР уточнила, що вогонь вівся з житлових кварталів Донецька.
Нагадаємо, в неділю, 29 січня, бойовики російсько-терористичних формувань здійснили спробу штурму позицій Збройних сил України в районі Авдіївки Донецької області. Українські бійці дали відсіч окупантам, змусивши їх відступити.
Після зіткнення терористи відновили мінометні обстріли Авдіївки, Опитного і Кам'янки на донецькому напрямку. Піски окупанти обстрілювали з танка.
У ході бойових дій 29-30 січня загинули вісім українських військовослужбовців. Порушено тепло-, електро - і енергопостачання Авдіївки, призупинив роботу коксохімічний завод.