Депутати Станиці Луганської виступили проти відведення ЗСУ

Поділитися
Депутати Станиці Луганської виступили проти відведення ЗСУ У Станиці Луганській протестували проти виведення українських військових із селища
У селищі проведені інженерні роботи з розмінування та демонтажу військових укріплень.

У понеділок, 3 жовтня, у Станиці Луганській відбулася акиця протесту проти включення селища до демілітаризованої зони, повідомляє прес-служба Луганської військово-цивільної адміністрації.

Члени громадських об'єднань учасників антитерористичної операції з Сєвєродонецька, а також з Старобільського, Новопсковського та Новоайдарського районів приїхали до Станиці Луганської, щоб висловити протест і підтримати позицію керівника області Юрія Гарбуза, який раніше висловився проти відведення військ і озброєнь на цій ділянці лінії розмежування.

В акції також взяли участь голова Станично-Луганської адміністрації Юрій Золкін і голова місцевої райради Віктор Мягкий. Вони озвучили рішення сесії Станично-Луганської районної ради від 3 жовтня про звернення до голови ОВЦА щодо відведення підрозділів ЗСУ.

В документі перераховані об'єкти соціальної інфраструктури, які опиняються в зоні ризику, а також констатується, що моніторингова місія ОБСЄ, яка повинна контролювати ситуацію в так званій "зоні безпеки", не зможе гарантувати захист мирних жителів.

"Просимо вас більш докладно визначити обстановку в смт Станиця Луганська та сприяти виконання Збройними силами України свого конституційного обов'язку, а саме: оборони, захисту суверенітету, територіальної цілісності й недоторканності нашої держави", – сказано у зверненні.

У той же час, голова районної адміністрації повідомив, що в селищі вже проведені інженерні роботи з розмінування та демонтажу військових укріплень.

Читайте також: Терористи посилили обстріли на Луганщині

Нагадаємо, в ході засідання Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту в Донбасі 21 вересня було підписано рамкову угоду про розведення сил та засобів ЗСУ і бойовиків ОРДЛО на лінії розмежування в зоні АТО.

Розведення заплановано тільки на трьох ділянках лінії розмежування з чітко визначеними координатами (Станиця Луганська і Золоте, а також Петровське в Донецькій області). У той же час, Київ розраховує на те, що в ході його реалізації будуть відпрацьовані підходи з розведення сторін уздовж всієї лінії розмежування.

Обов'язковою умовою для початку розведення сил є семиденний режим "повної тиші". За дотриманням перемир'я на ділянках розведення сторін конфлікту стежить місія ОБСЄ.

Однак, російсько-терористичні війська демонструють повне ігнорування угоди про розведення сторін у Донбасі. Супротивник використовує перемир'я і для підготовки до ведення в зоні АТО диверсійно-розвідувальних дій і прихованого мінування місцевості.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі