Депутат Європарламенту вибачився за затримку безвізу для України

Поділитися
Депутат Європарламенту вибачився за затримку безвізу для України Саріуш-Вольський також вибачився перед Україною за не вирішення проблеми щодо російського газопроводу "Північний потік-2" © © European Council
Польский депутат вибачився перед Україною за блокування Нідерландами ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Україна у рішенні щодо лібералізації візового режиму з Європейським союзом стала заручницею суперечок у питанні візової лібералізації для Туреччини, заявив у вівторок, 8 листопада, депутат Європарламенту від Польщі Яцек Саріуш-Вольський на засіданні комітету у закордонних справах.

"Незрозумілою є затримка процесу візової лібералізації, де ви стали заручниками візового питання між ЄС і Туреччиною. Так не повинно бути. Тому вибачте нас за це", - сказав Саріуш-Вольський, передає "Укрінформ".

Він також вибачився перед Україною за не вирішення проблеми щодо російського газопроводу "Північний потік-2".

"У питанні газопроводу OPAL, який є відгалуженням "Північного потоку", Україна стала заручником західного бізнесу і політичних інтересів в ЄС. Тому пробачте нас", - додав Саріуш-Вольський.

Раніше заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв заявив, що питання надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом може бути включене до порядку денного Європейського Парламенту.

Нагадаємо, що Європейський союз відклав розгляд питання лібералізації візового режиму для України у зв'язку з внутрішньою дискусією в ЄС з приводу повноважень реагування на міграційний криза.

Разом з тим президент України Петро Порошенко заявив, що Євросоюз повинен завершити всі внутрішні процедури для надання Україні безвізового режиму до 24 листопада. Дану інформацію підтвердила євродепутат, доповідач по Україні Марія Габріель, яка вказала, що Європарламент повинен розглянути питання скасування віз для України до саміту Україна-ЄС, запланованого на цей день.

26 вересня, профільний комітет Європарламенту підтримав надання Україні безвізового режиму. Після успішного голосування по доповіді та мандату, Європарламент повинен буде затвердити склад переговорної команди, яка буде вести переговори з Єврокомісією та Європейським Радою.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі