Народний депутат від партії "Об'єднання "Самопоміч" Вікторія Войціцька повідомила про замах життя свого чоловіка.
"Сьогодні о 9 годині ранку стався замах на мого чоловіка. Невідомий у масці на повному ходу протаранив автомобіль чоловіка і зник з місця злочину. Це вже друга спроба залякати мене і мою сім'ю, здійснюючи тиск на мене як народного депутата", - написала Войціцька на своїй сторінці в Facebook.
Вона також нагадала, що це другий напад за останні чотири місяці: у березні цього ж року під їх з чоловіком машину кинули скляну банку із запалювальною рідиною.
"За весь час з моменту вибуху, мене тільки один раз викликали в СБУ для дачі показань, хоча розгляд справи напади взяв під особистий контроль Генеральний прокурор, в той час Шокін. Жодних результатів", - зазначила народний депутат і зажадала від керівництва МВС, ГПУ і СБУ негайної реакції на випадки нападу на її сім'ю та інших членів фракції.
Вікторія Войціцька також додала, що не вірить у збіги: "сьогодні за моєю ініціативою буде розгляд питання формування прогнозованої оптової ринкової ціни електроенергії за формулою "Роттердам + фрахт"".
Раніше народні депутати Вікторія Войціцька з фракції "Самопомочи" і Рябчин Олексій з "Батьківщини" ініціювали внесення змін до процедури призначення членів Національної комісії, що здійснює регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)."Ми пропонуємо, щоб фінальне призначення членів Комісії та визначення схеми ротації відбувалося за результатами відкритого жеребкування. Кандидати, які успішно пройшли попередній кваліфікаційний відбір по черзі в алфавітному порядку, витягають картки з зазначеним терміном повноважень (від 0 до 6 років). На підставі результатів жеребкування формується склад членів Комісії та схема ротації. Результати жеребкування затверджуються рішенням голови Верховної Ради України", - йдеться в їх відкритому листі до комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної безпеки та ядерної політики. Депутати вважають, що такий спосіб формування НКРЕКУ відчутно знизить особистий і політичний фактор у прийнятті рішення і надасть рівне право максимальній кількості професійних кандидатів, бути обраним на посаду члена Комісії.