ДБР затримало екскерівника «Укренерго» Кудрицького – ЗМІ

Поділитися
ДБР затримало екскерівника «Укренерго» Кудрицького – ЗМІ © ExPro
Підозру пов'язують із діяльністю бізнесмена Ігоря Гринкевича та подіями за 2018 рік.

Державне бюро розслідувань затримало у Львівській області колишнього керівника НЕК «Укренерго» Володимира Кудрицького, у якого минулого тижня проходили обшуки, повідомляє «Українська правда» із посиланням на джерело в правоохоронних органах.

За словами співрозмовника, Кудрицькому готують повідомлення про підозру. Попередньо йдеться про шахрайство в особливо великих розмірах та відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом.

Екскерівника «Укренерго» підозрюють у змові із арештованим нині львівським бізнесменом Ігорем Гринкевичем, які начебто могли заволодіти коштами державної компанії під час тендерів на реконструкцію об'єктів енергосистеми ще у 2018 році.

Останньому, начебто, уже оголосили нову підозру.

Минулого тижня ДБР  провело обшук у Володимира Кудрицького. ЗМІ писали, що вони пов’язані із справою про зловживання службовим становищем та заволодіння коштами державної компанії. Проти нього тоді начебто відкрили кілька кримінальних проваджень.

Сам Кудрицький потім заявив, що має статус свідка у кримінальному провадженні про завищення обсягів рубки лісу, а підстави для обшуку назвав натягнутими.

Також він повідомив, що його допитували про події в «Укренерго», що відбулися у 2025 році, коли він уже не працював у компанії.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі