ЧФ РФ здає орендовані в України об'єкти під магазини, бари та офіси

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
За даними Центру НОМОС, налічується 150-200 об'єктів, які російський Чорноморський флот здає в суборенду, зокрема в комерційних цілях. При цьому податки не сплачуються.

Чорноморський флот РФ продовжує активно практикувати суборенду, незважаючи на те, що раніше російські чиновники заявляли про припинення такої практики. Про це в коментарі ZN.UA заявив директор міжнародних програм Центру НОМОС Дмитро Штибликов.

"Частина територій та об'єктів, які не використовуються за прямим призначенням, здається в суборенду приватним структурам зі зміною їхнього цільового призначення, у тому числі в комерційних цілях. При цьому податки не сплачуються. Суборенда здійснюється здебільшого за двома напрямами: оренда земельних ділянок, насамперед морських причалів, і передача в оренду приміщень і майна", - стверджує Дмитро Штыбликов.

За даними експерта Центру НОМОС, налічується 150-200 об'єктів, які російський Чорно­морський флот здає в суборенду. Зокрема, в Севастополі в суборенду здається 128 об'єктів ЧФ. На орендованих територіях і спорудах розташовані магазини, кафе, бари, склади, офісні приміщення тощо. Серед найвідоміших суборендарів, наприклад, ТОВ "Акар", що орендує 175 м причальної стінки (70-й причал бухти Південна) та житлові приміщення в центральній частині Севастополя, а також ТОВ "Нові технології", що орендує 2160 м причальної стінки, де організовано приватний яхт-клуб і центр реабілітації та відпочинку яхтсменів. Плавпірс №3а (новий номер №4а) орендує в ЧФ ТОВ КДЦ "Болівар". Крім того, суборендарем є бар-ресторан "Ностальжи".

При цьому землі, займані підрозділами ЧФ Росії, дуже цікавлять і севастопольських чиновників, і українських бізнесменів.

"Землі Чорноморського флоту роздавали і роздають. Часто за участі наших місцевих чиновників", - сказав Дмитро Штибликов і навів приклад з аеродромом "Херсонес", який збиралися зайняти люди, які отримали на даній території земельні ділянки від Севастопольської міськадміністрації.

Подробиці читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" в статті Володимира Кравченка "Морський вузол Чорноморського флоту". !zn

Читайте також:

Росія перевищив допустиму присутність своєї морської піхоти в Криму, - експерт

Україна просить у Росії причал для свого єдиного підводного човна

Росія не хоче платити за ввезення на територію України товарів для ЧФ

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі