На початку минулої доби спостерігалося загальне зниження напруженості вздовж всієї лінії розмежування. Кількість ворожих обстрілів з важкого озброєння дещо зменшилася, проте пізніше окупанти знову почали використовувати міномети калібру 120 мм.
На маріупольському напрямку бойовики з мінометів калібру 120 мм обстріляли Новотроїцьке. З великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї окупанти відкривали вогонь по Чермалику, Талаківці, Гнутовому, Старогнатівці, Водяному та Широкиному. Ворожі снайпери працювали у Водяному, Павлополі, Широкиному, Новотроїцькому та Гнутовому.
На донецькому напрямку окупанти з мінометів калібру 120 мм і 82 мм обстріляли Новолуганське, Авдіївку, Луганське, Зайцеве та Троїцьке. З великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї бойовики вели вогонь по позиціях українських військових в Авдіївці, Пісках, Новоселівці, Верхньоторецькому, Кам'янці, Луганському, Зайцевому та Жовтому. У Опитному та Луганському неодноразово працювали ворожі БМП, а в Авдіївці – снайпери.
На луганському напрямку бойовики використовували протитанкові ракетні комплекси, з яких обстріляли Новоолександрівку. По Новозванівці окупанти вели вогонь з мінометів, гранатометів, стрілецької зброї та протитанкових ракетних комплексів. У Станиці Луганській та Жовтому працювали ворожі снайпери.
Нагадаємо, ситуація в зоні АТО серйозно загострилася 29 січня, коли бойовики почали масовані обстріли Авдіївки та її околиць, а підрозділи ЗСУ на позиціях біля населеного пункту відбили кілька спроб штурму. Обстріл Авдіївки з великокаліберної артилерії і РСЗВ призвели до серйозних руйнувань і жертв.
Через обстріли російських терористів було порушено тепло - та енергопостачання міста, у місті введено режим надзвичайної ситуації, призупинив роботу коксохімічний завод. У понеділок, 6 лютого відновлено водо-, тепло - та електропостачання Авдіївки, запрацювали загальноосвітні школи і дитячі садки.
Детальніше про ескалацію ситуації під Авдіївкою читайте в статті Юрія Бутусова "Що сталося в Авдіївці?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".