На маріупольському напрямку окупанти з РСЗВ БМ-21 "Град" та артилерії калібру 122 мм обстріляли Водяне. Красногорівку бойовики накривали вогнем з танків, артилерії калібру 122 мм, мінометів калібру 120 мм і 82 мм, гранатометів і стрілецької зброї. З артилерії калібру 122 мм і мінометів терористи вели вогонь по Гранітному, Богданівці та Широкиному. По Мар'їнці та Чермалику стріляли з мінометів різних калібрів. Бойовики використовували крупнокаліберні кулемети, гранатомети та стрілецьку зброю для обстрілу Широкиного, Новотроїцького, Новомихайловки та Новогригоровки.
На донецькому напрямку бойовики продовжили обстрілювати Авдіївку з важкого озброєння. Використовували РСЗВ БМ-21 "Град", артилерію калібру 152 мм та 122 мм, танки. Крім того, окупанти здійснили декілька спроб атакувати позиції українських військових, та несли чисельні втрати и щоразу відступали. Незважаючи на домовленості про режим "тиші", ввечері бойовики знов обстріляли позиції бійців ЗСУ. З артилерії різних калібрів окупанти також вели вогонь по Верхньоторецькому.
На луганському напрямку окупанти з артилерії калібру 152 мм і 122 мм обстріляли Кримське та Врубівку, з мінометів - Катеринівку, Новозванівку, Троїцьке та Попасну. Зі стрілецької зброї бойовики вели вогонь по Кримському.
Як повідомлялося, 1 лютого Тристороння контактна група в Мінську прийняла заяву з закликом до повного припинення вогню в районі Авдіївки з 5 лютого.
Нагадаємо, ситуація в зоні АТО серйозно загострилася: супротивник з 29 січня веде масований обстріл Авдіївки та її околиць, а підрозділи ЗСУ на позиціях біля цього населеного пункту відбили кілька спроб штурму. Обстріли Авдіївки з великокаліберної артилерії і РСЗВ вже призвели до серйозних руйнувань і жертв.
Через обстріли бойовиків порушено тепло - та енергопостачання міста, призупинив роботу коксохімічний завод. У ніч на 31 січня було оголошено надзвичайний стан, вранці почалася евакуація. Детальніше читайте в матеріалі "Бої під Авдіївкою: головне".